Wszystko, co wymagasz zrozumienia na temat luźnej skóry, a także utraty wagi

Jeśli masz bardzo nadwagę lub w przeszłości miałeś bardzo nadwagę, rozumiesz, że pozbycie się nadmiaru jest tylko jednym z Trudności, przed którymi stoisz. Kiedy tłuszcz zniknie, często masz do czynienia z podobnie frustrującym problemem kosmetycznym; Luźna skóra. Dostaję dużo e-maila od osób o luźnej skórze lub od osób z nadwagą, które są zaniepokojeni luźną skórę po schudnięciu. Niedawno Club Tijuana Koszulka dostałem ten e -mail od gości mojej syndykowanej kolumny „Ask Tom” Fat Loss:

„Tom, rozpocząłem program utraty tłuszczu z wykorzystaniem programu Shed the Fat The Fat, a także TSG 1899 Hoffenheim Koszulka działał tak dobrze, że spadłem do 15 1/2 kamieni (od 19). To jednak wywołało mi problem: nadmiar skóry brzucha. Nie schudnąłem o taką wagę, spadło w tempie około 2 funtów. Tydzień, tak jak poleciłeś. Teraz nie jestem pewien, czy się wprowadzić, ponieważ mój brzuch ma raczej wiele nadmiaru skóry-czuję, że zamieniłem się w krwawe Shar-pei! (Wiesz, jak u psa!)

Czy wszyscy idą z tym? Czy skóra się zaostrzy? Miałem nadwagę przez ponad 12 lat. Czy będę potrzebować chirurgicznego usuwania skóry? Czy możesz mi zaoferować jakąś radę? Jestem stażystą medyczną w Wielkiej Brytanii, a moi koledzy wydają się zdeterminowani, aby zająć leczenie chirurgiczne jako jedyną opcję. ”

Moja odpowiedź obejmowała 12 rzeczy, które powinieneś zrozumieć na temat luźnej skóry po wyjątkowo dużych stratach:

1. Skóra jest niezwykle elastyczna. Wystarczy spojrzeć na to, z czym kobiety idą podczas ciąży. Skóra ma zdolność do poszerzenia, a także w niezwykłym stopniu kontraktowania.

2. Elastyczność skóry ma tendencję do zmniejszania się wraz z wiekiem. Zmarszczenie i utrata elastyczności jest częściowo reperkusją starzenia (czynniki genetyczne), a także wynikiem czynników środowiskowych, takich jak stres oksydacyjny, ekstremalna ekspozycja na słońce, a także niedobór żywieniowy. Części środowiskowe, które możesz naprawić, genetyka, a także część wiekowa, nie możesz. Porada: Poruszaj się, a także modyfikacja rzeczy, z którymi się poradzisz… Bądź realistyczny, a także nie martw się o rzeczy, których nie udało, nie udało się.

3. Dokładnie, jak bardzo Twoja skóra powróci do dawnej napięcia, zależy częściowo od wieku. Im starszy, tym bardziej, bardzo duża utrata masy ciała może pozostawić luźną skórę, która nie powróci do normy.

4. Dokładnie, jak długo przynosisz dodatkową wagę, ma wiele wspólnego z dokładnie tym, jak bardzo skóra skończy się napięcie po utracie masy ciała: na przykład porównaj 9 -miesięczną ciążę z 9 -letnim, przynieś 100 nadmiarów.

5. Dokładnie, ile przyniesiono wagę, ma wiele wspólnego z dokładnie tym, jak bardzo skóra wznowi ciasny wygląd. Twoja skóra może być rozciągnięta tylko tak bardzo, jak można się spodziewać, że „cofnie się” w stu procentach.

6. Dokładnie, jak szybka została przyciągnięta, również ma wiele wspólnego z dokładnie tym, jak bardzo skóra wznowi ciasny wygląd. Twoja skóra może być rozciągnięta tylko tak szybko, a także oczekiwać, że „cofnie się”.

7. Dokładnie, jak szybka ciężar jest również bardzo wiele wspólnego z dokładnie tym, jak bardzo skóra się zaostrzy. Szybka utrata masy ciała nie pozwala na powolne wznowienie skóry do normy. (Jednak jeszcze jeden powód, aby powoli stracić tłuszcz; 1-2 funty tygodniowo, najwyżej 3 funty, jeśli masz dużą wagę do stracenia, a nawet wtedy, tylko wtedy, gdy mierzysz tkankę tłuszczową, a także ty „Ponowne, że tracisz tłuszcz, a nie chudą tkankę).

8. Istnieją wyjątki od wszystkich powyższych; tzn. osoby, które zyskały, a następnie straciły niewiarygodne ilości masy w wieku 50 lub 60 lat, a także ich skóra zwróciła 100% do normy.

9. Istnieje wiele kremów reklamowanych jako zdolności do przywrócenia ucisku skóry. Żadne z nich nie będzie działać – przynajmniej nie na stałe, a także mierzalnie – a zwłaszcza jeśli masz dużo luźnej skóry. Nie marnuj swoich pieniędzy.

10. Jeśli myślisz o chirurgicznym usuwaniu skóry, skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania zaleceń, ponieważ nie jest to niewielka operacja, pamiętaj jednak, że chirurg plastyczny może dokonywać płatności BMW za pomocą pieniędzy na brzuch. (Operacja może być sugerowana w okolicznościach, w których nie jest to 100% konieczne). Leczenie chirurgiczne należy pozostawić jako absolutny ostateczny wybór w skrajnych przypadkach.

11. Zapewnij czas skóry. Twoja skóra będzie mocniejsza, gdy tkanka tłuszczowa spadnie. Widziałem tak dobrze, jak słyszałem o wielu sytuacjach, w których skóra powoli zacisnęła się, przynajmniej częściowo, po okresie jednego lub dwóch lat, w którym utrzymywano utratę masy ciała, a także ćwiczenia.

12. Zrozum swoją część tłuszczu, zanim jeszcze uwierzy o operacji. Luźna skóra to jedna rzecz, jednak nadal posiadanie tkanki tłuszczowej to kolejna. Bądź szczery wobec siebie, a także robienie tego, podejmując pomiar tłuszczu. OGC Nice Koszulka Można to zrobić za pomocą zacisków skóry lub szeregu innych gadżetów (zaciski mogą nie być najlepszą techniką, jeśli ha haVE DUŻE fałdy luźnej skóry. Spójrz na analizę impedancji, ważenie podwodne, dexa lub bresj).

Załóżmy na przykład, że facet spada z 35% tkanki tłuszczowej cała metoda do 20%. Należy pogratulować mu, jednak powiedziałbym mu: „Nie narzekajcie na luźną skórę, twój tłuszcz z ciała jest nadal wysoki. Naciśnij dalej, a także stawaj się szczuplejszy. ”

Średnia tkanina tłuszczowa dla faceta jest w środku nastolatków (około około 16%) świetny tłuszcz z ciała to 10-12%, a jednocyfrowe jest bardzo szczupłe (mężczyźni nie powinni spodziewać się „rozerwania” ze 100% ciasnym skóra na ABS, chyba że mają jednocyfrowe tkanki tłuszczowe, a także kobiety niskie nastolatki).

Z wyjątkiem skrajnych przypadków jest mało prawdopodobne, aby zobaczyć kogoś o luźnej skórze, która ma wyjątkowo niską tkankę tłuszczową. Jest dość niezwykłe dokładnie, jak bardzo Twoja skóra może się zaostrzyć, a także zacząć „przylgnąć” do mięśni brzucha, gdy twój tłuszcz z ciała przechodzi od „przeciętnego” do „doskonałego”. Ktoś z uzasadnionym jednocyfrowym tkanką tłuszczową i toną luźnej skóry jest niezwykłym widokiem.

Więc… kluczem do uzyskania ciaśniejszej skóry jest utrata większej ilości tkanki tłuszczowej (i rozwijanie większej ilości mięśni), o ile punkt, w którym wynik struktury ciała jest znacznie lepszy niż typowy (w kategorii „dobre” do „wielkiej”, nie, nie, nie po prostu ok”). Dopiero po osiągnięciu długoterminowego celu części tkanki tłuszczowej, gdybyś wierzył, że „nadmiar skóry”. W tym momencie, co prawda, na pewno istnieje kilka izolowanych sytuacji, w których konieczne jest leczenie chirurgiczne, jeśli nie możesz online z ilością luźnej skóry.

Jednak chyba, że naprawdę nie jesteś naprawdę szczupły, trudno jest usunąć zdjęcie tego, co jest luźną skórę, co jest po prostu pozostawieniem tkanki tłuszczowej, a także dokładnie o tym, jak dalej skóra się zaostrzy, gdy reszta tłuszczu zostanie utracona.

Potrzebujesz pomocy w pozbyciu się ostatniego odrobiny tkanki tłuszczowej ciała? Kliknij tutaj, aby odkryć dokładnie, jak to zrobić w naturalny sposób: www.burnthefat.com

Aby uzyskać całkowitą masę mięśni Toma Venuto, system spalania tłuszczu kliknij tutaj!

___________________________________________________________________________Tom Venuto jest naturalnym kulturystą, trenerem osobistym, właścicielem centrum fitness, niezależnego pisarza, a także autora zrzucania tłuszczu, masy mięśni (BFFM): Spalanie tłuszczu sztuczek z światowych kulturystów na świecie, a także modele fitness fizycznych. Tom napisał ponad 140 artykułów, a także w magazynie Ironman, naturalnym kulturystyce, rozwoju mięśni, mięśni, ćwiczeniach dla faceta, a także ćwiczeń mężczyzn. Tom jest profesjonalistą od utraty tłuszczu dla global-fitness.com, a także redaktorem ds. Żywienia Femalemuscle.com, a także jego artykuły są rutynowo prezentowane na wielu innych stronach internetowych.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.