Bonfire Legal, aby pomóc w niedostatecznym rynku amatorskich sportowców, gdy poruszają się oni w zasadach NCAA

Bonfire Legal ogłosiło swoją premierę jako kancelaria sportowa zajmująca się pomaganiem sportowcom amatorów w poruszaniu się po coraz bardziej złożonym świecie problemów związanych z przestrzeganiem NCAA, a także pojawiających się możliwości Aby wykorzystać swoją nazwę, obraz i podobieństwo (zero).

Partner zarządzający Patrick Stubblefield, który ma duże doświadczenie w tej dziedzinie, poprowadzi firmę.

„Zbyt często sportowcy nie mają silnego adwokata”, powiedział Stubblefield, który pełni również funkcję dyrektora generalnego ComplyU, firmy eLearningowej, która koncentruje się na zasadach NCAA, które założył w 2018 roku. „Pracując na terenie kampusu, rozumiem presję na zrównoważenie interesy studentów-sportowców z interesami instytucji. W Bonfire Legal nie ma konkurencyjnych interesów. Moim jedynym celem jest przedstawienie interesów studenta-sportowca. ”

Przed założeniem własnej kancelarii Stubblefield pełnił funkcję dyrektora ds. Zgodności na University of Oklahoma. Przed dołączeniem do OU w 2014 r. Był koordynatorem pomocy finansowej na University of Houston, gdzie nadzorował stypendia sportowe i pomoc finansową każdego z studentów-sportowców Houston. Podczas gdy w szkole prawniczej Stubblefield służył jako stażysta na University of Louisville i jego macierzystej uczelni, Lipscomb University, gdzie był członkiem drużyny piłkarskiej męskiej uniwerek.

Jego praca na terenie kampusu przyniosła mu szacunek rówieśników.

„Miałem szczęście spotkać Patricka podczas jego czasu dyrektora w OU” – powiedział Aaron Hernandez, dyrektor ds. Prawo sportowego i biznesu w Allan Reprezentacja Kanady w piłce nożnej mężczyzn Koszulka „Bud” Sports Law and Business Program na Arizona State University. „Patrick jest jednym z tych profesjonalistów, których doświadczenie uczyni go silnym atutem jako doradca dla każdego, kto zajmuje się problemami związanymi z NCAA”.

Stubblefield powiedział, że jest również podekscytowany pomaganiem swoim klientom, gdy wykorzystują zerowe „możliwości”.

„Kiedy wejdą w życie nowe zasady zerowe, studenci-sportowcy będą mieli do czynienia z szeregiem kwestii prawnych, z którymi po prostu nie musieli się spotykać”-powiedział Stubblefield. „Niezależnie od tego, Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka czy to Forming LLC, czy ubieganie się o znak towarowy, czy też przegląd umowy licencyjnej-nawet studenci-sportowcy, którzy nie przyciągają interesów głównych sponsorów, będą mieli możliwości i chcę upewnić się, że są w stanie podjąć Pełna korzyść z tych możliwości. ”

Oprócz swojego doświadczenia zawodowego, Stubblefield ma silne doświadczenie akademickie w międzyuczelnianej lekkoatletyce. Uzyskał tytuł magistra administracji sportowej na Uniwersytecie Belmont, JD na University of Louisville, i kończy doktorat. Piłkarski Koszulka W szkolnictwie dla dorosłych i wyższych – Międzyuczelniana Administracja Lekkoatletyki na University of Oklahoma.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.