12 Niezbyt oczywiste rzeczy do zrozumienia na temat swojego Fitbit Tracker

Jeśli miałeś szczęście, aby aktywować nowy fitbit tracker podczas wakacji, witaj! Możliwości, że nadal możesz zrozumieć swoje urządzenie, a także to jest w porządku. Produkcja konta Fitbit otwiera cię tak samo jak bogactwa zdrowych rzeczy do zrobienia, śledzenia, a także podzielenie się, że całkowicie zapoznanie się z tym może potrwać. Oto trochę pomocy Fitbit – 12 subtelnych funkcji, których nie będziesz chciał przegapić.

Jak zmaksymalizować swoje wrażenia Fitbit

Tworzyć cele. Większość urządzeń śledzących Fitbit umożliwia ustalanie i zmianę codziennego celu – takiej jak aktywność, ćwiczenia, waga, nawodnienie, jedzenie, a także cele snu – w dowolnym momencie bezpośrednio z aplikacji [jak wyznaczać cele]. Twój codzienny rozwój w kierunku tych testów porównawczych można zobaczyć na desce rozdzielczej. Dzięki określonym urządzeniom możesz również wyznaczyć „główny cel”, który programerka programistyczna do powiadomienia za pomocą świateł i/lub wibracji po jej trafieniu. Aby sprawdzić, czy Twój gadżet ma tę funkcję, kliknij ikonę „Konta” w aplikacji Fitbit, wybierz używany gadżet, kliknij „Główny cel”, a także wybierz jeden.

Dostosuj swój pulpit nawigacyjny. Szybkie płytki na desce rozdzielczej Fitbit nie są ustawione w kamieniu. Możesz dodawać, usuwać, edytować, a także zmienić je z aplikacji, a także Fitbit.com, aby najlepsze wspierają Twoje potrzeby, CF Monterrey Koszulka a także cele.

Ręczne rejestrowanie działań. Jeśli obecnie korzystasz z Fitbit One, Zip, Flex lub ładowania, który nie oferuje SmartTrack, lub ćwiczysz, który nie wymaga kroków (rower w pomieszczeniach, eliptyczny) lub zawiera złożone ruchy oparte na krokach (Podobnie jak tenis), ręczne rejestrowanie aktywności może zwiększyć dokładność wkładu tej działalności w oparzeniu kaloryczne. To również doskonały wybór w dni, w których nie pamiętasz swojego śledzenia w domu. Oto, jak korzystać z śledzenia podręczników, oprócz edycji lub usuwania automatycznych wpisów.

Bądź konkurencyjny. Chcesz walczyć z innymi? Produkuj grupę na Fitbit.com, a także dodaj znajomych. Stamtąd możesz zobaczyć tablicę liderów, aby dokładnie zobaczyć, jak zajmujesz się innymi członkami, a także prowadzić dyskusje. Jeśli lista twoich dobrych przyjaciół czuje się cienka, nie martw się: wkrótce będziesz mógł odkryć inne podobnie myślące osoby z grupami w aplikacji.

Zanurz się głęboko w swoich danych. Ekran szczegółowy, który otrzymałeś po kliknięciu kafelka na deskę rozdzielczą, również nie jest statyczny. Dla wielu możesz przewijać z górnym panelem, aby zobaczyć więcej analizy danych, a nawet uzyskać tygodniowo-miesięczny, trzy miesiące, a także roczne średnie. Możesz być również w stanie kliknąć statystyki z dnia na dzień, które obejmują resztę ekranu, aby dalej zbadać określony dzień. W tym miejscu możesz odkryć informacje, takie jak jakość snu, najdłuższy okres stacjonarny, dokładnie ile czasu spędziłeś w każdej strefie tętna, a także więcej.

Udostępnij zdjęcia. Czy widziałeś kiedyś, że ktoś udostępnia w sieci społecznościowej świetne zdjęcia z ich treningu lub zrzuty ekranu ich pulpitu nawigacyjnego, odznak lub innych osiągnięć? Możesz to zrobić – i bezpośrednio z aplikacji Fitbit! Oto, jak podzielić się swoimi ćwiczeniami, statystykami, a także osiągnięciami, doświadczaniem punktów orientacyjnych, wyników trudności, a także odznak. Jeszcze w tym miesiącu udostępnianie staje się jeszcze łatwiejsze dzięki wprowadzeniu społeczności Fitbit.

Popraw żywotność baterii. Dokładnie, jak długo trwa bateria śledzenia, zależy od tego, który masz gadżet, użytkowanie, a także ustawienia, a także inne czynniki. Sprawdź gadżet, aby odkryć określone metody, które mogą pomóc przedłużyć żywotność baterii.

Ustaw przypomnienie przed snem. Idealnie skorzystałeś z zdolności do ustalenia harmonogramu snu, jednak co z przypomnieniem przed snem? Umieszczenie alertu, który skłania Cię do rozpoczęcia 30 minut, zanim cel snu może pomóc w zachowaniu konsekwentnego harmonogramu snu, który stwierdza profesjonaliści, które mogą przynieść korzyść zdrowia.

Log dłąki. Jeśli Twój tracker natychmiast wykryje sen (robią to Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wszystkie oparte na nadgarstku fitbit), wówczas każdy rodzaj drzemki, który trwa dłużej niż godzinę, zostanie zapisana w historii snu. W przypadku wszystkiego krótszego, będziesz wymagać ręcznego zarejestrowania snu.

Obudź się z cichym alarmem. Ranna istnieje łagodniejsza, bardziej przyjazna dla partnerów metoda rozpoczęcia poranka. Odkryj dokładnie, jak ustawić cichy alarm, który budzi Cię z wibracją, a następnie znajdź 13 innych metod, które ciche alarmy mogą być pomocne – możesz ustawić nawet osiem na każdym urządzeniu do śledzenia Fitbit z wyjątkiem Zip!

Poproś o regularny raport rozwoju. Ciekawe dokładnie, jak się masz lub chcesz upewnić się, że śledzisz swoje cele? Możesz zdecydować się na regularne podsumowanie – które obejmuje regularne sumy, średnie codzienne, zarobioną odznaki, porównania z przyjaciółmi, a także więcej – w twoich powiadomieniach.

Synchronizacja z innymi aplikacjami. Czy podróżujesz z Pelotonem, pot z FitStar, pozostajesz zorganizowany z Amazon Alexa lub trenować mózg z lumotypem? Te aplikacje, a także wiele innych, mogą zsynchronizować z konto Fitbit, aby uzyskać prosteudostępnianie danych. Spójrz na wszystkie obecnie kompatybilne aplikacje.

Informacje te TSG 1899 Hoffenheim Koszulka są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Danielle Kosecki

Senior Health and Wellness, a także redaktorka fizyczna Danielle Kosecki jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem, który od ponad 10 lat obejmuje zdrowie i dobre samopoczucie, a także sprawność fizyczną. Napisała między innymi dla glamour, zapobiegania, a także czasopism rowerowych, a także redaktor nagradzania ogromnej książki treningowej. Pochodząca z Nowego Jorku, Danielle, mieszka teraz w Bay Area, gdzie wcale nie tęskni za zimą.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.