Dlaczego zjadłem surowego kurczaka

Jestem naprawdę najgorszy dzisiaj. Myślę, że dzieje się tak, ponieważ dzisiaj jest dzień odpoczynku, więc nie mogłem dziś rano wyciągnąć ze mnie dziwnego. Zrobiłem szybki 30 -minutowy trening dolnej części ciała, a potem zrobiłem śniadanie. I wtedy zdarzyła się moja pierwsza porażka dnia…

Od czasu do czasu wyrzuciłem toster, ponieważ pomyślałem, że mogę użyć brojlerów w piekarniku do tostów. To działało dobrze w przeszłości. Nie zawsze jest to wspaniałe, ponieważ przechodzi od zimna do spalonego do rześki, jeśli nie stoisz tam, sprawdzając go przez cały czas.
Moje najnowsze filmy

5 -minutowy bieg rozgrzewa
Szybko rozgrzewaj się dla biegaczy. 5 minutowe bieganie rozgrzewa się przed biegu. Jak przygotować się do ucieczki. Wskazówki dotyczące tego, co zrobić przed uruchomieniem

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 34 sekundy

Następnie
MARATON Trening Day 2
01:45

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:34

Nie mam nic przeciwko spalonym tostom, ale to było całkowicie zwęglone. Gwizd.

Gdzie idziesz, kiedy spalasz ostatnią rolkę? W szafie, aby ukryć Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka (lub nadal jeść w prywatności swojego pokoju).

Nie bardzo, zrobiłem coś innego i starałem się to dać kotowi. Co dziwne, nie chciał mojego super spalonego chleba. Ohyda.

Reszta dnia była produktywna. Wykonałem mnóstwo pracy, załatwiłem kilka spraw, a nawet dostałem Vegas to pudełko (od Costco).

W tym czasie było około 16:00, za wcześnie na obiad, ale byłem głodny. Poświęciłem groszek z cukrem za pomocą hummusa, ale wiedziałem, że chcę czegoś bardziej znaczącego. Przez minutę włożyłem zamrożony samorodek z kurczaka w kuchence mikrofalowej, wytrysnąłem Schalke 04 Koszulka na nim keczup i pochłonąłem. Wnętrze było trochę zimne pośrodku, ale tak, tak się dzieje. Czy nie nienawidzisz, gdy na zewnątrz Twojego jedzenia jest super gorące, ale wnętrze wciąż jest zamrożone?!

Zjadłem jeszcze kilka kęsów, ale postanowiłem odłożyć resztę z powrotem do kuchenki mikrofalowej. Wtedy zdałem sobie sprawę, że środek jest nie tylko zimny, ale także całkowicie różowy. To było surowe. Kurczak był surowy!

Myślałem, że to dziwne, ale może po prostu przetworzone kurczak i może po prostu ciemne mięso?

Meh. Nie sądziłem, że to taka wielka sprawa, dopóki nie spojrzałem na drugie miejsce i potwierdziłem, że to całkowicie surowy kurczak. Mrożone samorodki z kurczaka nie są gotowane i należy je upiec.

Wyjąłem paczkę z zamrażarki i zdałem sobie sprawę – tak, popełniłem znaczący głupi błąd. To całkowicie moja wina, ale po prostu założyłem, że były to mikrofalowe samorodki. Droga do Monican.

Więc teraz wariuję, ponieważ zjadłem surowego kurczaka i mogę sprawić, że Salmonella i bardzo chore. Mogę być całą noc z biegami (nie maraton). Mogę zamienić się w łososia i obudzić się jutro z płetwami (myślę, że tak się dzieje, gdy dostaniesz salmonellę).

Jestem tak zły na siebie, że jestem taki głupi. Naprawdę mógłbym zachorować. Teraz czekam na dudnienie i widzę, co się stanie….

Pytanie: Czy wiesz, co mam zrobić?

Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś podobnego?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Co jem w ciągu dnia – dla biegaczy

Co jem w ciągu dnia – dla biegaczy

Co jem w ciągu dnia wideo przez biegacza. Dziennik z jedzeniem wszystkiego zjadłem jedno dzień śniadanie, lunch, kolację i przekąski. plus

Wezwanie do odwagi i odważnego biegu i biegania

Wezwanie do odwagi i odważnego biegu i biegania

Sprawdź czas… co robisz dzisiaj? Chime z biegiem, dniem odpoczynku, siłą, spacerem dla psów itp. [Sprawdź @rune

Jak i dlaczego obserwować kogoś w podcastie mediów społecznościowych 110

Jak i dlaczego niespodziewać kogoś do mediów społecznychIA Podcast 110

Czy powinieneś przestać na Instagramie lub Facebook? Czemu. Kiedy. I jak nie być z miłością. Opieka i media społecznościowe

Moja rutyna dnia odpoczynku rano

Moja rutyna dnia odpoczynku rano

Moja poranna rutyna Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w dniu odpoczynku od biegania. Co robię, co jem w dzień odpoczynku i inne BTS bez dnia biegania

Mój pies musi mieć do chodzenia lub biegania ze swoim szczeniakiem

Mój pies musi mieć do chodzenia lub biegania ze swoim szczeniakiem

Chodzenie psów musi mieć. Poprosiłeś o moje wskazówki dotyczące biegania z psem – oto lista moich ulubionych smycz

Właściwie złamałem stóp i but chodzący

Właściwie złamałem stóp i but chodzący

Zamknięte zalecenia dotyczące złamanej stopy muszą mieć. Najlepszy but, but złamania, pakiet lodu, suplementy i narzędzia, które pomogą ci

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.