Jak gotować fasolę pinto

Witam, a także witamy jeszcze jedną rundę meksykańskiego bezmięsnego poniedziałku! Jestem twoim gospodarzem, Monica „Meksykańska” Olivas.

Dzisiaj odkryjemy dokładnie, jak gotować fasolę.
Moje najnowsze filmy

Test przeciwciał Covid 19
Wziąłem test przeciwciał Covid19. Oto dokładnie, jak poszło, a także wyniki!

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Następnie
High Achiever – Great Listen Book Review
06:12

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:19

Dorastając, zawsze jedliśmy fasolę pinto. Byli w lodówce lub na kuchence przez cały czas. Mieliśmy je jako Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka poboczny posiłek lub jako główną część naszego posiłku, jak w fasoli Burritos, regularnie na obiad.

Mogę wyraźnie pamiętać o hałasie żelaznej garnku mojej babci, która chwyta się na kuchence. Ma jedną z tych dużych, gęstych żelaznych garnków z otworem wentylacyjnym w pokrywce. Następnie wentylacja kliknie godzinami, ponieważ nasza fasola była na wrzeeniu, która stała się miękka.

Cześć Grams!

Jasne, możesz kupić fasolę w puszce. Możesz jednak zdobyć je za super przystępne dla pojemników na rynku regionalnym, a także ugotować, dodając tylko to, co wybierzesz.

1. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie fasoli pod kątem skał lub gruzu. Nigdy nie odkryłem kamienia w suchej fasoli, jednak moja babcia opowiedziała mi horrory o ludziach łamających zęby podczas gry w burrito fasoli.

Wlej fasolę na stół, a także wsuń je do patelni, nieustannie sprawdzając skały.

2. Po pewności, że fasola FC Porto Koszulka jest pozbawiona skali, napełnij garnek wodą. Dodaj ogromną kroplę czosnku (lub goździkę do wyeliminowania później), a także soli. (Zobacz mnie w odbiciu mikrofalowym?)

3. Daj toczenie. Następnie zmniejsz się do wrzenia, a także przykryj. Nie umieszczaj pokrywki bezpośrednio na doniczce, jeśli nie ma wentylacyjnego. Lub użyj pokrywki o jeden rozmiar większy. Umożliwia to wentylowanie ciężkiej pary, a także zapobiega przepełnieniu.

4. Gotować przez około 1,5 godziny. Możesz sprawdzić fasolę po godzinie, a także dokładnie zobaczyć, jak miękkie są. To pozwoli ci dokładnie zrozumieć, ile dłużej wymaga ich gotowania.

*Ten czas gotowania można skrócić, jeśli zanurzysz fasolę w wodzie przez noc. Namocz przez noc, a także gotuj przez 1 godzinę.

Sprawdź regularnie garnek, aby upewnić się, że nie gotujesz całej wody. Jeśli zaczniesz być również nisko w wodzie, możesz po prostu dodać więcej. Nie chcesz spalić dna patelni ani fasoli! (Niestety, rozumiem z doświadczenia.)

5. Gdy są wystarczające – spuść fasolę, dopraw do smaku, a także podawaj im w całości…

LUB

Dla „ponownie smażonej fasoli”

6. Odcedź fasolę, a także dodaj sól, pieprz, Arsenal FC Koszulka a także klin lub dwa chichoczące ser.

7. Następnie rozbij mieszankę za pomocą masażu ziemniaczanego. Możesz również użyć miksera ręcznego, aby był puszysty i super gładki. Tym razem nie, jednak lubię gładką i kremową fasolę.

Moje gospodarstwo domowe nigdy tak naprawdę nie „smażone” nasze fasoli. Zawsze rozbilibyśmy je odrobiną wody fasoli, a także dodawaniem sera i soli. Są one znacznie lepsze niż ponowne przyjacielu, a także zdrowsze.

Cieszyć się!

Pytanie: Jakie jest niezbędne jedzenie, które zawsze miałeś w domu dorastając?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.