5 skrótów do rozwinięcia masy mięśniowej

Wydaje się, że wszystko, co musi być większe, szybsze, a także silniejsze. Przejście do skrajności jest normą. Niezależnie od dodatkowych tabletek na ból głowy, po napoje energetyczne, a także szybki Internet. Najważniejsze jest to, że ludzie chcą modyfikacji tak dobrze, jak teraz tego chcą! Kiedy dotyczy kulturystyki rzeczy, nie różni się nie, chcemy jak najszybciej. Chęć rozwinięcia znacznie lepszego ciała łączy wszystkie kulturystyki, a także entuzjastów fitnessu fizycznego, jednak dla wielu z nas przyrosty masy mięśni są tak powolne, jak i nigdy nie są łatwe. Więc szukamy skrótów. To sztuczka dla szybkiego zysków z masowych mięśni trenujących mocniej, podnosząc cięższe, jedząc więcej, wyskakując tę pigułkę lub odrzucanie obecnego napoju masowego Magic Mag Magic Muscle…

W tym poście zanurtujemy w 5 najbardziej typowych „skrótach” treningu, które ludzie zabierają, a także oddzielić je, aby odkryć znacznie lepszy plan działania. O wiele częściej nie jest to najlepsze techniki budowania silniejszego, a także Montpellier HSC Koszulka o wiele bardziej muskularnego ciała obejmują mniej ekstremalne podejście.

Skrót # 1 „Trening o wiele częściej

O wiele razy aspirujący kulturystycy uważają, że nie trenują wystarczające, a także jesień, o wiele więcej, to znacznie lepsza mentalność. Oprócz znacznie więcej treningów musi wskazywać o wiele więcej mięśni, prawda?

Często zdarza się, że mniej doświadczeni (ale nad entuzjazmem) kulturystami zaczął kosztować znacznie więcej, a także o wiele więcej czasu na siłowni. Codzienne treningi okazały się normą, a długość tych treningów powoli staje się dłuższa i dłuższa. Zwykle wierzą, że robią sobie dobrze, a także często chwalą się dokładnie tym, jak ćwiczą „codziennie”.

Czy jest znacznie lepszy sposób?

Twoje ciało może tylko regenezować, a także rosnąć tak szybko. Ponownie trenowanie masy mięśniowej, zanim całkowicie odzyskasz z poprzedniego treningu, spowoduje ostatecznie przetrenowanie. Zwykle najbardziej możesz trenować bodypart jest dwa razy w tygodniu, a także nadal regeneruj, a także rosnąć.

Chociaż istnieją pewne wyjątki od tej polityki z niektórymi w skrócie procedur specjalizacji (tj. Program Blast Your Bench). Musisz ograniczyć się do pracy w każdej części Bodypart, nie więcej niż dwa razy w tygodniu, a także całkowitego od treningu siłowego zajmowania co najmniej 2 dni w tygodniu, ponieważ jest to świetna ogólna wytyczna, aby zastosować się do idealnych przyrostów masy mięśni.

Skrót # 2 „Robienie o wiele więcej zestawów

Przejście z początkującego na średnią na zaawansowany podnośnik zwykle obejmuje w pewnym stopniu zwiększenie objętości treningu treningowego. Im lepszy kształt, w którym jesteś fizycznie, tym wyższa pojemność pracy, a także o wiele większa objętość treningu, z którym możesz sobie poradzić.

Na przykład trening początkujący może składać się z 6 zestawów na ciało (tj. 3 zestawy 2 ćwiczeń). Pośredni trening może składać się z 9 zestawów na ciało (tj. 3 zestawy 3 ćwiczeń). a także zaawansowany trening może składać się z 12 zestawów na ciało (tj. 3 zestawy 4 ćwiczeń). Chociaż jest to świetna rada ogólna, rodzi mentalność „więcej jest lepsza”. Poza tym nikt nie chce być nowicjuszem przez długi czas, więc wkrótce podnoszą tom treningowy.

Kolejnym problemem związanym z tym pociągiem jest to, że jeśli 12 zestawów na Bodypart jest świetnych na zaawansowany podnośnik, czy znacznie więcej zestawów będzie jeszcze lepsze? Dokładnie co powiesz na 15 zestawów, czyli 20 setów, a także poza „czy to sprawi, że jestem„ niezwykle zaawansowanym podnośnikiem ”…?

Czy jest znacznie lepszy sposób?

Zasadniczo rozwój od początku, po zaawansowany poziom szkolenia zajmuje co najmniej 3 lata szkolenia od początku, a także zaawansowanych poziomów szkolenia. Po osiągnięciu poziomów zaawansowanych dodanie znacznie więcej zestawów, a także objętość treningu poza tym jest często efektowa.

Chociaż nie ma trudnych zasad dotyczących dokładnie tego, ile należy zrobić, musisz wykonać ogólne wytyczne. 9 zestawów na trening musi być odpowiednich dla mniejszych grup masy mięśniowej, takich jak biceps, triceps, cielęta, a także ABS. Podobnie jak około 12 zestawów na trening będzie wystarczający dla większych grup masy mięśniowej, takich jak klatka piersiowa, tylna, i uda.

Gdy znajdziesz się na zaawansowanym poziomie treningu, kluczowe znaczenie dla znacznie większego wzrostu masy mięśni jest wykorzystanie przeciążenia progresywnego (stopniowo zwiększając ciężary w czasie), a także poprzez dodanie zasięgu do treningów, zmieniając ćwiczenia. Nie z dodawania o wiele więcej objętości treningów.

Szkolenie nr 3 # 3 „Trening rzadziej

Świat kulturystyki jest pełen skrajności, dla wielu ludzi jest albo wszystko, albo żaden… nie ma środka. Tak więc po odkryciu niekorzystnych skutków treningu, podobnie jak szczegółowo Barcelona Koszulka powyżej, wielu kulturystów całkowitym zawrócenie, a także idzie w przeciwnym kierunku, a także znacząco ograniczyć swoje treningi, zastanawiając się, czy „mniej jest więcej”.

Niektórzy profesjonaliści odeszlinad głębokim końcem z troską o przetrenowanie. Mike Mentzer, a także jego ciężkie treningi w stylu zadań były jednym z największych wpływów pomysłu „mniej to więcej”. Ogólnie podstawowe zasady tego treningu były świetne, ponieważ wdrożyły solidny plan działania, wykorzystywał przeciążenie progresywne, monitorowały twoje postępy itp.

Ale jedną główną wadą systemu było to, że jeśli nie tworzysz rozwoju z treningami, natychmiast zakładano, że „przetrenował”, więc twoje treningi zostały odcięte. Często idzie do tego stopnia, że tydzień lub mniej. Prawdę mówiąc, jest jeden widoczny guru fitness fizycznego, który naprawdę głosi, że wymagasz treningu tylko wtedy, gdy co 4 tygodnie…?!?

Czy jest znacznie lepszy sposób?

W przypadku niektórych bardzo twardych treningów rzadziej (tj. Każdego dnia) może być najlepszą częstotliwością dla zysków masy mięśniowej. Jednak wiele osób dobrze zareaguje na znacznie bardziej regularne treningi (tj. 2 dni później, 1 dzień wolny).

Nie ma trudnego ustalenia w kamieniach, które działają dla wszystkich, jednak ogólna wytyczna ćwiczenia 4-5 razy w tygodniu, a także trening każdego Bodypart dwa razy w tygodniu jest doskonałą lokalizacją na początek. Ponieważ masz dużo bardziej doświadczonych, możesz dokładnie odkryć to, co twoje ciało reaguje najlepiej, a także spersonalizować swoje treningi, aby kształtować swoje potrzeby.

Skrót # 4 „Ciężarki i niskie powtórzenia

Jedną z podstawowych zasad kulturystyki jest większa masa mięśniowa jest silniejszy mięsień. Więc kupując, aby się powiększyć, wymaga stania się silniejszego. Przeciążenie progresywne jest kamieniem węgielnym wszystkich udanych treningów. Wymagasz powolnego zwiększania ciężarów, które podnoszisz z czasem w Buy, aby zrobić postępy.

Na wczesnych fazach rozpoczęcia programu treningowego nowicjusze mogą osiągnąć szybkie zyski, ponieważ na tym etapie wszystkie bodźce treningowe są nowe. Oprócz dużej ilości wstępnych zysków z wytrzymałości wynikają nie tylko z zwiększania siły masowej, ale także z ulepszonej metody podnoszenia, a także znacznie lepszej koordynacji.

Ale kiedy przejdziesz przez wstępną fazę nowicjuszy, twoje zyski z wytrzymałości przychodzą o wiele wolniej. Kiedy to nastąpi, wiele podnośników zrobi tylko mniej powtórzeń, aby mogli nadal zwiększać ciężary.

Na przykład, jeśli mogę podnieść 100 funtów. W przypadku 10 powtórzeń być może mogę zmniejszyć powtórzenia do 8, a także podnieść 120 funtów lub zmniejszyć powtórzenia do 6, a także podnieść 140 funtów itp. ”, Podczas gdy może to w pewnym stopniu zadziałać, aby znów się rozwijało Nadchodzi moment, w którym może się z powrotem zakończyć, a także zatrzymać zyski.

Czy jest znacznie lepszy sposób?

Podnoszenie cięższych ciężarów dla niższych powtórzeń zwiększa twoje szanse na uzyskanie kontuzji, takiej jak masa mięśniowa. Kiedy robisz mniej niż 5 powtórzeń za zestaw, tracisz umysł Mass Mass Mass Connection. Winda staje się celem samym samym w sobie, a także nie wskazuje na budowanie mięśni. Podnoszenie równie ciężkie utrudnia skoncentrowanie się na mięśniach, które pracujesz, skupiasz się na poruszaniu ciężaru, a także nie zostaje zmiażdżony pod ciężką sztangą.

Chociaż od czasu do czasu możesz skutecznie zintegrować cykle szkoleniowe o niskich powtórzeniach z treningami. Nie powinny być twoim głównym celem. W przypadku funkcji kulturystyki staraj się pozostać w zakresie powtórzeń 6-12. Jest to „słodkie miejsce” do utrzymywania mięśni pod napięciem wystarczającym do stymulowania wzrostu, przy jednoczesnym podnoszeniu dość dużych ciężarów.

Skrót # 5 „Techniki o wysokiej intensywności

Wiele hardgainerów uważa, że kluczowe znaczenie dla szybszych zysków w centrum fitness jest po prostu cięższa praca. Dlatego zwiększają intensywność swoich treningów za pomocą różnych zaawansowanych metod treningowych, takich jak wymagane powtórzenia, niewiarygodnie zestawy, zestawy zmniejszania, a także w… wierząc, że im trudniej się popchną, tym lepsze zyski. Podczas gdy ci ludzie zdecydowanie powinni mieć A za wysiłek, przepycha się obok punktu porażki mięśni, naprawdę konieczne?

Czy jest znacznie lepszy sposób?

Jednym z moich preferowanych motto treningowych jest „stymulować, nie unicestwij!”

W przypadku typowego leku uzupełniającego podnośnika z wykorzystaniem zaawansowanych metod treningowych, a także popychanie się do granicy, szybko spowoduje wypalenie, przetrenowanie, a także potencjalnie obrażenia.

Niezwykle typowym błędem, w którym możesz doświadczyć całkiem sporo dnia tygodnia w centrum fitness, jest zobaczenie kilku podekscytowanych młodych podnośników wykonujących prasy z Waaayyy, a także dużo ciężaru na barze. Jedna osoba będzie przygotowywać się do ławki, podczas gdy jego niezawodny obserwator stoi przez przygotowany do pomocy podnoszenia. Po podaniu podnoszenia podnośnika na ławce, a także zabiera bar ze stojaka, zajmuje się walką 2-3 powtórzeń wykorzystujących złe typ, a także każdą uncję wysiłku, które jego ciało może zarobić. Potem dostaje swojego obserwatora, który pomoże mu z dodatkowymi 3-5 powtórzeniami.

Pod koniec zestawu, który pytasz, kto najtrudniej pracował, osoba lub jego przyjaciel ciągnąłZabrwij mu klatkę piersiową…?

Jest to doskonały przykład nadużywania technik o wysokiej intensywności. Kiedy osiągniesz porażkę podczas ćwiczeń, stymulowałeś mięsień. Robienie znacznie więcej niż często nie tylko marnuje się, ale może potencjalnie przywrócić cię do treningu z niebezpieczeństwem obrażeń.

Rzadko, jeśli w ogóle, używam jakiegokolwiek rodzaju zestawu przedłużających metody o wysokiej intensywności, takie jak wymagane przedstawiciele podczas mojego treningu. Odkryłem, że po prostu nie są konieczne. Wykonanie zestawów pozytywnej porażki jest wystarczające, aby stymulować rozrastanie mięśni.

Gdy osiągniesz porażkę, zanotuj go w dzienniku szkoleniowym, a następnie staraj się pokonać to, co zrobiłeś na następny trening, dodając dodatkowe 5 funtów. do baru lub wykonanie dodatkowego przedstawiciela o dokładnie takiej samej wagi. Wykorzystanie progresywnego przeciążenia, takiego jak to zapewni regularne naciskanie na konsekwentną wytrzymałość, a także zyski z masowych mięśni.

Prawdziwy skrót do szybkiego wzrostu masy mięśniowej

Zyski w masie mięśni i wytrzymałości nie pojawiają się z dnia na dzień. W dłuższej perspektywie występują spójność. Biorąc rzeczy z wykonalną prędkością, a także dokonując niewielkich regularnych ulepszeń tydzień po tygodniu z treningami, masa mięśniowa będzie szybciej zwiększyć niż kiedykolwiek wierzyłeś, że nie trzeba iść do skrajności, aby się tam dostać.

Cale po calu życie to synchronizacja… trawnik na Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka trawniku jest trudny…

* Ten post jest wyjątkowy dla Ironmagazine.com, reprodukcja w dowolnym rodzaju typu bez uprzedniej zgody jest surowo zabroniona.

Program „Blast Your Bench” pomoże ci zwiększyć wytrzymałość, a także wzrost masy mięśni, a także sprawić, że treningi 3 razy bardziej produktywne bez kosztów na siłowni. Dokładnie odkryjesz, jak zaprzestać szkolenia płaskowyżu, a także konsekwentne przyrosty treningów tydzień po tygodniu.

Osobiście wykorzystywałem system Blast Your Bench, aby opracować podwójną prasę na ławce (445 ławki @ 220 Body Waseight), a także pomógł ponad 10 000 osób na całym świecie zwiększyć wytrzymałość nacisków.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat zwiększania prasy ławkowej…

Leave a Reply

Your email address will not be published.