Czy marki suplementów są inteligentne w umieszczaniu produktów w towarach sportowych Dicka?

Matt Weik

W tym artykule zobaczysz, jak gram po obu stronach ogrodzenia. Czemu? Ponieważ widzę zalety i wady, gdy dotyczy to uzupełnienia marek umieszczania swoich produktów do towarów sportowych Dicka. Jestem zszokowany, że zajęło to tak długo, jak to się stało, ale zobaczenie suplementów w produktach sportowych regionalnych Dick jest naszą nową prawdą, niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie.

Wyjmij nóż z moich pleców
Każdy dostępny sprzedawca suplementów mamusi i popu musi zadawać sobie pytanie, co jeszcze rynek może zrobić, aby wyeliminować je jak dinozaury. Ludzie, którzy pomagali, kształtują rynek w tym, co jest dzisiaj eksterminowani. Kiedy patrzysz wstecz ponad 20 lat temu, kto sprzedawał suplementy? Mommy i pop -pop sklep z cegły i zaprawy zapraw. To kto. Sprzedaż powstrzymała się od robienia online. Nie otrzymywałeś suplementów od Amazon ani wielu innych w Internecie kupców, którzy miażdżą cegły i zaprawy.

Sklepy mamusi i pop utknęły za sobą i były poświęcone uzupełnianiu marek tak długo, jak ich istnienie. Jednak dokładnie tego samego nie można stwierdzić o połączeniu, jakie Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka marki mają ze sprzedawcami detalicznymi. Dziś wszystko obraca się wokół sprzedaży i ogólnego wolumenu. Jeśli hurtownik może wypchnąć objętość produktu, zgadnij co? Otrzymają głęboką stopę dyskontową, aby przesuwać mnóstwo produktu. Tymczasem ceny dla mamusi i popu pozostają takie same.

Mogę właściwie wyjść z suplementu w moim rodzinnym mieście, jechać dwie minuty do regionalnego sklepu spożywczego (a nawet Wal-Mart) i kupić wiele tych samych produktów za mniej. I nie mówię kilku grosze tu i Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka tam, mówię o oszczędności dolarów w porównaniu.

Biorąc to pod uwagę, czy możesz winić konsumenta za udanie się do tych miejsc, aby zaoszczędzić pieniądze? Nie tylko zaoszczędzą pieniądze, ale już kupują w wielu tych miejscach na rynku masowym, więc sensowne jest kupowanie tego, co tam wymagasz . Lub, całkowicie pomijając dysk i po prostu umieszczasz zakup w Internecie w celu uzyskania wymaganych suplementów i dostarczono je do progu.

Widzimy, jak mamusia i pop kupujący na naszym rynku zamykają się każdego dnia. Po prostu nie mogą konkurować z handlem elektronicznym i masowym rynkiem/hurtownikami. Zachowania konsumentów zmieniają się i niestety nie na korzyść facetów. Tak więc umieszczanie suplementów w produktach sportowych Dicka dodatkowo szkodzi mniejszym kupcom, którzy mieli suplementy marki, biorąc pod uwagę, że początek, ale nie dostaje żadnego w zamian.

Rozmiar ma znaczenie, gdy dotyczy to Dicka
OK, jeśli nie chichotałeś na tym podtytułowaniu, nie jesteś tak niedojrzały jak ja. Ale szczerze mówiąc, rozmiar ma znaczenie (tak powiedziała). W porządku, jestem zrobiony z żartów.

Produkty sportowe Dicka są znaczącym kupcem w przestrzeni sportowej. Oferują wszystko, od sprzętu fitness, przez kluby golfowe, od odzieży sportowej, nadmuchiwane tratwy i całkiem sporo i wszystko pomiędzy. Jeśli oferuje sport lub na świeżym powietrzu, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz go w towarach sportowych Dicka. Sensowne jest więc tylko, że biznes suplementów przejmuje część półki w swoich miejscach w USA.

Kiedy dotyczy to cen, przepraszam mamusię i pops, produkty sportowe Dicka są lepsze. To jest moc, moi przyjaciele. Trudno go konkurować. To dokładnie ten sam powód, dla którego widzisz bar białkowy sprzedawany w Wal-Mart za 1 USD, a kiedy wejdziesz do regionalnego sklepu suplementów, zapłacisz 3 USD lub Bayern Munich Koszulka więcej. Heck, wiele masowych rynków sprzedaje suplementy w kosztach, które mama i popowe miejsca płacą tylko za wprowadzenie do swoich sklepów. Nie ma metody, w której mogą konkurować z większymi sprzedawcami detalicznymi. Jeśli chcieliby konkurować, w rzeczywistości wymagaliby oferowania produktów kosztami lub tworzenia marginesów, które są tak małe, że nie można im się tym poddać długotrwałym, bez wykonywania działalności.

Ale tak jak w przypadku Wal-Mart wskazał powyżej, ludzie już kupują w produktach sportowych Dicka na produkty odzieżowe i produktów sportowych, więc znowu sensowne jest, aby chcieć wprowadzić suplementy również, aby stworzyć to jedno- Stop-Shop Customer Customer. Dlaczego chcieliby, żebyś jechał ulicą, aby zdobyć proszek proszkowy i protein, jeśli rozumieją, że już przyjeżdżasz na buty do biegania, sprzęt treningowy i odzież? Nie. Dlatego trudno mi tu usiąść i obwiniać ich za strategiczne zrobienie kroku, który może przynieść korzyści ich firmie.

Jaka jest idealna odpowiedź?
Grałem po obu stronach ogrodzenia powyżej. Który jest prawidłowy? Szczerze mówiąc, oboje są. Żal mi się ze sklepami, które wspierały marki suplementów – zwłaszcza gdy po raz pierwszy INTRodued i te sklepy zapewniły im szansę na wyciągnięcie produktu przed konsumentami i uzyskanie procesu. A teraz wszystko to znika, ponieważ marki otwierają drzwi w lokalizacjach, które mogą oferować wolumen i pomóc w krokowaniu igłę, gdy dotyczy zwiększenia ogólnych przychodów marki.

Jasne, marki łagodnie zmniejszają swoje marginesy, aby zabawić się z dużymi dziećmi na rynku, ale pod koniec dnia nadają się do sprzedaży w porównaniu z mniejszą sprzedażą pochodzącą z Mommy i Pops, w których marki byłyby wyższe. Dla marek sensowne jest jedynie przejście do towarów sportowych Dicka. Jako właściciel firmy musiałbym się zgodzić z ich ruchem. Czy stwierdzam, że to prawda? Nie naprawdę, ponieważ nie jestem fanem miażdżącego mężczyznę, który zawsze stał za różnymi markami i teraz jest wyciskany i zapomniany.

Jakie są Twoje myśli? Czy uważasz, że był to dobry krok w umieszczeniu suplementów w miejscach produktów sportowych Dicka, czy też uważasz, że marki musiały wspierać ich mniejsze firmy z cegły i zapraw? Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz w komentarze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.