Prowadziłem maraton Boston, a także miałem wszystko, co miałeś to kiepski blog

Zrobiłem to! Prowadziłem maraton Boston !! Cały weekend maratonu był niesamowity. Właśnie dotarłem do hotelu, a także mam ogromną uroczystość (to, a może obejrzę maraton Netflix w domu przyjaciela z niedrogim szampanem, Boca Juniors Koszulka a także pizzą). Chciałem jednak podzielić się moimi wynikami, ponieważ rozumiem, że moja matka czyta tego blogu Lil Ol ‘, a także pragnie, aby umożliwić, że nic mi nie Arsenal FC Koszulka jest.

Cześć mamo, nic mi nie jest. Przestańcie do mnie dzwonić, jestem wyjątkowo gorączkowy z wspomnianym wcześniej szampanem, a także pizzą. Czy możesz odebrać mnie z Lax? Dziękuję. jak ty.

Zrobiłem tak wiele zdjęć, a także filmów – będę miał uzasadnione podsumowanie, a także wyniki, a także Expo, a także jedzenie, a także zabawę publikuj. Jednak na razie – po prostu AZ Alkmaar Koszulka zrozum, że ukończyłem około 3:58:10. To było niesamowite. To był również długi dzień od 5 rano z pięknym wschodem słońca.

Twój regionalny Monican prowadził maraton w Bostonie w 3:58:10!

Dziękuję bardzo za wszystkie wsparcie, a także na Facebooku, a także na Instagramie, a także na Twitterze, a także w Sky Componing, a także za pośrednictwem Perfed Pigeon, a także za śpiewanie telegramu (mimo że śpiewający posłaniec goryla był być może A być może A trochę trochę). Naprawdę cię doceniam. Znacznie więcej szczegółów, a także zdjęcia wyścigu, a także Expo wkrótce!

Pytanie: Co zrobiłeś w ten weekend? Coś zabawnego? Coś pysznego?

Boston Marathon Race podsumowuje @runeatrepeat

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.