Dr Ellen Staurowsky publikuje w wielu czasopismach i tekstach zarządzania sportem

we wrześniu, dr Ellen Staurowsky, profesor prawa sportowego w Ithaca, dołączył do uczonych z całego świata, przyczyniając się do analizy olimpijskiej i paralimpijskiej 2020: Mega Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wydarzenia, media i polityka sportu. Jej utwór na Equity Pay i Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020 można znaleźć tutaj.

Dr Staurowsky, starszy pisarz z Hackney Publications, również opublikował kilka innych prac w lipcu, sierpniu i wrzesieniu, w tym rozdział na temat międzyuczelnianej lekkoatletyki w jednym z wiodących tekstów zarządzania sportem, Contemporary Sport Management (Pedersen i Thibault, 2022) Jak te artykuły:

· Staurowsky, E. J. (2021). Strategia Kopciuszka: plan gry związany z wzrostem Uniwersytetu Butler, Journal of Sport Management (opublikowany online przed drukiem 2021). Pobrano 12 września 2021

· Staurowsky E. J. (2021, 13 sierpnia). Psycholog sportowy zatrudniony jako niezależny wykonawca przez DePaul University Athletics, który nie znalazł się pod tytułem IX i odmówił ulgi za rzekome odwet. Sportowy ostrzeżenie o sporach sądowych.

· Staurowsky, E. J. (2021, 30 lipca). Były administrator lekkoatletyki Uniwersytetu Stanowego w Arizonie twierdzi, że po zgłoszeniu incydentów związanych z molestowaniem seksualnym. Sportowy ostrzeżenie o sporach sądowych.

· Staurowsky, E. J. (2021, 21 lipca). Dodając tyle sportów kobiet: La Salle osiedla się z kobietami siatkówki. Sportowy ostrzeżenie o sporach sądowych.

W tym roku pracuje także nad dwoma głównymi projektami naukowymi, jeden jako główny redaktor gościnny w specjalnym wydaniu Journal of Intercollegiate Sport, koncentrując się na tytule IX @ 50: jego przyszłość Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w kształtowaniu doskonałości w sporcie uczelni i głównym redaktorze A Tekst z pracującym tytułem kapitału, różnorodności i włączenia do sportu (wydawcy kinetyki ludzkiej, przewidywana data Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka publikacji z czerwca 2022 r.).

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.