Poniedziałkowe Munchies

Dokładnie jak minął dzień?!

Kończę moją ostatnią publikację sztafetową, a także chciałem zameldować się w poście z jedzeniem. Pamiętaj, kiedy powiedziałem, że zamierzam robić cały dzień jedzenia w jednym wydawaniu częściej? Pamiętaj dokładnie, jak tak naprawdę tego nie zrobiłem, ponieważ nie jestem specjalnym płatkiem śniegu, jestem tylko… płatkiem?
Moje najbardziej aktualne filmy

Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
Co zjadłem w ciągu Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jednego dnia. Dziennik z jedzeniem od biegacza, który obecnie nie trenuje na maraton lub półmaraton. Śniadanie, lunch, kolacja, a także przekąski oraz porady.

Więcej filmów

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Następnie
Mam test Covid-19
05:16

Relacja na żywo
00:00
08:21
14:26

Cóż, oto jest.

Wiedziałem, że miałem dużo pracy, aby nadrobić zaległości, odkąd przegapiłem czwartek, a także w piątek w wyścigu sztafetowym, więc pominąłem siłownię, a także szybki spacer po ćwiczeniach.

Kup miał też szybkie śniadanie – płatki…

jajka, a także świetne oferty Valencia Koszulka kawy.

Środek ranny przekąszyłem na sprawiedliwym barze. Firma wysłała mi paczkę Southampton FC Koszulka różnorodną do wypróbowania, gdy mnie nie było. Uwielbiam statystyki żywieniowe na ich temat – trudno jest odkryć 16G białka dla 160 kalorii.

Musiałem trafić do sklepu podczas lunchu, odkąd nie byliśmy z owoców, a także warzyw. Nie chciałem robić zakupów głodnych, więc złapałem garść orzechów (TWSS!).

Kiedy wróciłem, zrzuciłem szybką sałatkę, a także wypolerowałem specjalne znalezisko arbuza menedżera.

Śródfernaon ciągnąłem, a także miałem jeszcze jedną mrożoną kawę z moim PB&J.

Miałem dziś wieczorem jednego klienta na siłowni, a także przekąsiłem się na łupie piratów, a także kilka żetonów podczas kolacji.

Zrobiłem orientalne sałatki z kurczakiem. Ogromny pakiet mieszanki slaw z sosem, chrupiącami i migdałami był w sprzedaży w sklepie. Zmieniłem to i zwieńłem kurczaka. obiad jest gotowy.

Wczoraj dostałem te pereby Godiva z terminalu lotniczego, a także są pyszne. Super bogata ciemna czekolada w małej kuli – są jak chipsy czekoladowe, ale bardziej dekadenckie.

Miałem nadzieję, że Ben nie będzie na trochę Fro-Yo, ale myślę, że czekolada będzie musiała wystarczyć jako deser dziś wieczorem.

Kończę publikację RTB, abyście mogli odkryć, jeśli znów wystraszyłem się zarówno na mojej ostatniej nodze, jak i samodzielnie. Proszę bardzo.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.