Dlaczego powinieneś zmienić swój bieg

Witam! Dokładnie jak się masz? Jestem wyjątkowo osadzony w moich metodach LIL, gdy dotyczy to biegania… Lubię nosić określone rzeczy, kiedy biegam, uderzam w chodnik w określonych czasach, zakryj moje preferowane trasy.

Ale w tym tygodniu zmieniłem swój bieg dwa razy. Spójrz na mnie, robię coś innego! Czuję się na początku dziwne, jak to kopie.
Moje najnowsze filmy

Uczenie się od słabego biegu
Występują złe przebiegi – oto dokładnie to, jak go przekroczyłem, a Southampton FC Koszulka także odkryłem z mojego następnego biegu. Sugestia, aby pomóc ci być znacznie lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem twoich treningów.

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 6
01:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:48

Po pierwsze, próbowałem ścieżki, której zwykle nie robię w dni powszednie. We wtorek rano musiałem bardzo wcześnie zmniejszyć dobrego przyjaciela w terminalu lotniczym. Pojawiłem się w ich domu w moim sprzęcie biegowym i Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zorganizowałem się, aby zatrzymać się w parku, aby uciec po spadku. To było naprawdę bardzo zabawne, ponieważ uważam, że z tego parku jest znacznie bardziej długoterminowe, jednak w kilku kilometrach było dobrą modyfikację scenerii.

Wczoraj zmieniłem swoją ścieżkę. To ostatecznie zabrało mnie na niezwykle pagórkowatą ulicę. To było szorstkie! Jednak to trochę jak witamina, a także świetnie dla mnie, prawda?

Dlaczego niezbędne jest modyfikacja rutyny biegu:

1. Bezpieczeństwo. Nie jest to najlepsza koncepcja, aby zawsze działać w tym samym miejscu, a także dokładnie w tym samym czasie – szczególnie jeśli uruchamiasz solo. Regularnie modyfikuj swoją rutynę, aby nie przewidywać.

Wskazówka: Niech ktoś zrozum, gdzie zarówno podczas biegu, jak i kiedy wrócisz. Zajmij się wysyłaniem SMS -a do dobrego przyjaciela lub kogoś, kto wolałby nie umrzeć ani nie położyć rannych na boku ścieżki, kiedy wrócisz.

2. Trudność twojego ciała. Po uruchomieniu dokładnie tej samej trasy/przebiegu/terenu codziennie wykorzystywane jest twoje ciało. Trudność tych mil, a także wyniki, które od nich otrzymujesz, uderzają w płaskowyż. Jest świetny dla poziomu sprawności fizycznej, a także celów modyfikacji ścieżki poprzez dodanie znacznie większej liczby wzgórz (lub mniej w zależności od), wykonując szybkość pracy na torze, odkrywając płaską ścieżkę, a także wykonując bieg w tempie…

3. Pokonaj nudę. Nawet jeśli podoba ci się Twoja regionalna ścieżka biegowa, możesz jesień w pułapkę na nudy, jeśli nie modyfikujesz jej od czasu do czasu. Unikaj tego, zmieniając ścieżkę lub nawet wykonując typową pętlę do tyłu.

Zmień to, a także Ford pracuje nad zabawnym programem, który trudno jest wypróbować coś nowego na YouTube. Cassey Ho Blogilates jest naprawdę prezentowana w tym odcinku, w którym uczy ankietera dokładnie, jak prowadzić klasę popilaczy! To z pewnością by mnie przestraszyło. Jednak wydostanie się ze strefy komfortu również czyni cię odważnym, prawda?

Pytanie: Czy prowadziłbyś klasę fitness fizyczną? Jaki rodzaj?

Oświadczenie: Ford sponsoruje serię Switch It Up, a także rzucił mi wyzwanie do zmiany czegoś w mojej rutynie sprawności Brighton & Hove Albion FC Koszulka fizycznej. Wszystkie opinie są moje.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

Dlatego biegam

Dlatego biegam

Dlaczego biegam. Wszyscy mamy różne powody, dla których prowadzimy. Jest jednak niesamowite, że możemy połączyć się z bieganiem, a także w mediach społecznościowych.

Co implikuje anulowanie maratonu w Bostonie – podcast 125

Co implikuje anulowanie maratonu w Bostonie – podcast 125

Dokładnie jak maraton Boston anulował efekty wszystkich biegaczyW 2020 r. Czy Twoja rasa będzie wirtualna? Chaning mój długi dzień, a także Bo

Ból stóp dla biegaczy – sugestie i zasoby na obrażenia treningowe

Ból stóp dla biegaczy – sugestie i zasoby na obrażenia treningowe

Najlepsze strony, a także informacje o bólu stóp dla biegaczy. Ból stóp do biegania może być zapaleniem ścięgien lub złamanie napięcia. Ch

Korzystanie z umowy z maską podczas biegania na zewnątrz

Korzystanie z umowy z maską podczas biegania na zewnątrz

Zajmij się maską do biegania lub wyjścia na zewnątrz podczas wybuchu Coronawirusa. Wytyczne dotyczące stosowania maski z CDC. sugestie na temat be

Fun Run Trudność – Październikowy kalendarz Całkowicie za darmo do wydrukowania

Fun Run Trudność – Październikowy kalendarz Całkowicie za darmo do wydrukowania

Wyzwanie Run Fun Run. Całkowicie bezpłatny kalendarz planu biegania na październik. Plus działający dziennik, aby uzyskać kształt, a także dobrze się bawić.

Wspomagane rozciąganie sprawia, że ​​czuję się fantazyjnie

Wspomagane rozciąganie sprawia, że ​​czuję się fantazyjnie

Ogólny rozciąganie ciała to nowa usługa wspomagana w Massage Envy – wykonałem 60 -minutową sesję stóp na palce Assi

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.