Moja kazerek do rutyny i najlepszego run & jeść od maja

Witaj! Miałem dziś pewne trudności techniczne, więc zdominowałem wiele moich czasów. Najpierw robiłem film i mój telefon ciągle się zamarł. Następnie nie przesłałby. A potem Internet jakoś się zepsuł, a po telefonie z obsługą klienta musiałem dostać nowy router.

Internet powrócił do akcji – wszystko inne jest nadal w toku.
Moje najbardziej aktualne filmy

Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
Zanim byliśmy nieznajomi przez recenzję książki Renee Carlino.
Szybkie przemyślenia i zalecenia dotyczące książek audio. Historia, narrator, recenzja i wiele więcej na temat dobrego słuchania.

Więcej filmów

0 sekund 9 minut, 42 sekundy

Następnie
Mój uroczy partner w The Pysch Ward: A Memoir – Recenzja książki
05:31

Relacja na żywo
00:00
08:21
09:42

Przed tymi emocjami uciekłem. W tym tygodniu nie byłem w stanie przeprowadzić żadnego treningu siłowego, ponieważ moje małe mieszkanie jest strefą budowy. Rzeczy trwa dłużej niż oczekiwano. Najwyraźniej, gdy ktoś wykonuje jakąkolwiek pracę na twoim miejscu, masz podwoić, jak długo to potrwa.

To jest obraz „przed”… dla ideału teraz „obecny” wygląda jak całkowity chaos, więc nie ma jeszcze obrazu „po”.

Wczoraj moje rekomendacje polegały na umieszczeniu pączki do kuchenki mikrofalowej. Dziś ma używać tej carne asada przyprawy na wszystkim innym.

W tym tygodniu ciężko było pracować, ponieważ pracuję z domu, a moje miejsce jest tak małe, że trudno jest znaleźć miejsce do pracy, gdy dzieje się sytuacja zeskrobania / farby sufitowej. Poszedłem więc do biblioteki, aby być produktywnym.

Mój oszałamiający Lil Flower wygląda na żywy, ale wszystkie płatki spadły? Mam nadzieję, że tego nie zabiłem, a ona zgromadzi się…

W tym tygodniu ktoś zapytał na Instagramie „Jakiego filtra przeciwsłoneczne nie dostaje się w twoich oczach?”

Nie zawsze trzymam się jednej pewnej marki – ale bardzo zwykle zdobądź ten samolot neutrogena ultra przeciwsłoneczny, ponieważ jest to „suchy dotyk”, Athletic Bilbao Koszulka co sprawia, że ​​jest dość szybko suchy. Zwykle nie dostaje się do moich oczu – ale tak się stało wcześniej.

SURABLOCK FOR RUNDERS Wskazówki:

1. Do biegania używam trzech różnych rodzajów przeciwsłonecznych.

– Używam tej ultra sheer Neutrogena Sheer do mojej twarzy i zwykle używam innego dla moich ramion.

– Idealny, teraz używam Suncreen Banana Boat Sports, ponieważ ma dobrą butelkę z pompką Lil. Łatwo jest zastosować i bardziej przystępne niż drugi. Nie potrzebujesz suchego filtra przeciwsłonecznego do ramion, biorąc pod uwagę, że nie wpadnie ci w oczy.

– Używam filmu przeciwsłonecznego do moich nóg, ponieważ jest to dużo miejsca do pokrycia i jestem leniwy i nie wiem, dlaczego inaczej.

2. Poczekaj, aż wyschnie, zanim przejdzie.

Mój wstępny proces przeciwsłoneczny:

Najpierw położyłem kasę na twarzy/szyi. Następnie robię ręce.

Potem splatałem włosy.

(I zwykle sprawdzam Instagram, Twitter, Facebook lub wszystkie powyższe.

Wreszcie, cieszę się, że cieszę się / wizjoodpornik / pasek paliwowy / kanapka / kompas / lip-gloss / pieprz / spray solny / telefon… i jestem gotowy do pracy.

Do tego czasu kasę przeciwsłoneczną jest sucha i nie powinna wpaść mi w oczy.

Dostałem tę podwójną paczkę z filtrem z kaplikiem SPF w Costco.

Ponieważ miałem trudności techniczne, nie udostępniłem mojego ulubionego biegu i powtarzania od maja !!

Najlepszy bieg, jedz i powtarzaj artykuły na blogach z maja 2017 r.

Ulubiony bieg

Moim ulubionym biegiem miesiąca był tak naprawdę bieg/spacer – Tinkerbell 10k w Disneylandu! To było świetne i nowe wrażenia, aby ubrać się jak syrena. To prawdopodobnie mój ulubiony kostium Disneya. Trudno było biegać w tych legginsach syreny, ale dostałem mnóstwo zdjęć i Piłkarski Cup 22-24 Koszulka naprawdę miałem wspaniały czas.

Ulubiony jeść

W tym tygodniu naprawdę interesuję się wszystkimi fantazyjnymi tostami, a moje łatwe tosty jednorożca były naprawdę dobre. Chcę wkrótce zrobić to dla mojej siostrzenicy!

Ponadto – niebieski fartuch vs hej, świeże posiłki były niesamowite. I uwielbiam to, że podzieliłem się tym z kilkoma osobami i byli niesamowicie zadowoleni z moich umiejętności gotowania. Bum.

Oto mój niebieski fartuch vs. hej, świeży post recenzujący.

Użyj tego linku do niebieskiego fartucha Atletico Madrid Koszulka do 3 bezpłatnych posiłków z pierwszym zamówieniem. „

Ulubiony post, który chciałbym powtórzyć

– Nigdy nie mam – grę Edition Runner. <- Grałeś już? Uwielbiałem czytać wyniki wszystkich w komentarzach. I - Czy utrata masy ciała naprawdę dotyczy kontroli porcji? Zwycięzcą zestawu Rubbermaid Meal Kit jest: Brittany V. Pytanie: Jaki był twój najlepszy bieg lub jeść maja? Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać SzpilkaDzielić Poczta Dzielić

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.