SLENDERTONE PATER Review

Cześć! Dzisiaj pracuję z SlenderTone, aby udostępnić kilka informacji na temat pasa SlenderTone – AB Toner. Byłem niesamowicie ciekawy i zaintrygowany, kiedy się ze mną skontaktowali, więc spróbowałem.

Kiedy wyjechałem tam w grudniu, zabrałem pas na Florydę. Chciałem się upewnić, że użyłem go przez chwilę, zanim podzielę się swoimi przemyśleniami. Przyszedł z torebką, aby go utrzymać, więc łatwo było trzymać się mojego podręcznego.
Moje najnowsze filmy

Moja urocza żona na oddziale Pysch: A Memoir – Recenzja książki
Moja urocza żona na oddziale Pysch: Memoir
autor: Mark Lukuch

Recenzja książki audio najlepiej sprzedającej się wspomnienia wydanego 2017.

Czy to dobry słuchanie?
Dzielę się szybką recenzją książki dostępnej w Audible.

Od Amazon:

Serce bolesne, ale pełne nadziei wspomnienie o młodym małżeństwie, które jest na nowo zdefiniowane przez problem zdrowia psychicznego i potwierdza moc miłości.

Wspólnie życie Marka i Giulii zaczęło się jako bajkowy romans. Zakochali się w wieku osiemnastu lat, pobrali się o dwudziestu czterech lat, a wkrótce potem rozpoczęli swoje wymarzone życie w San Francisco. Ale kiedy Giulia miała dwadzieścia siedem lat, doznała przerażającej i nieoczekiwanej przerwy psychotycznej, która wylądowała na oddziale psychiatrycznym przez prawie miesiąc. Pewnego dnia była żywa i dobrze wyregulowana; Następna była urojenia i samobójcza, przekonana, że ​​jej bliscy nie są bezpieczni.

Pytanie:
Jakiej książki lub podcastu teraz słuchasz?

Czego muszę słuchać następnego?!

Linki do książki i innych recenzji znajdują się na Runeatrepeat.com

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:31

Moje pierwsze pytanie brzmiało: „Jak to działa?”

Slendertone wykorzystuje technologię tonizowania stymulacji mięśni elektrycznych (EMS), aby stworzyć silne, głębokie skurcze mięśni, aby tonić twoje ciało. Klinicznie sprawdzona technologia jest jednocześnie cofnięciem i zawierania ukierunkowanych mięśni za pomocą małych impulsów elektrycznych. Robi to w podobny sposób, jak twoje ciało w naturalny sposób podczas ćwiczeń.

Osobiście uważam, że najlepszym Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka sposobem na korzystanie z niego jest spacer. Dobrym pomysłem jest wykonanie podwójnego zadania podczas ćwiczeń i trzymania rdzenia w mocnym miejscu. Używanie slendertone podczas ćwiczeń pomaga utrzymać mięśnie kurczowe i działające. Udało mi się nosić go pod bluzą bez problemu. Jest mała kieszeń na pilota mocy.

Myśli: Tak, czułem, że moje mięśnie się kurczą. Na początku to trochę zszokowane, ponieważ nie spodziewałem się, że poczuję to tak silne! Ha! Zrobiłem zabawny hałas, który chciałbym zabrać dla ciebie na wideo.

Sprawdź wideo w „Jak to się czuje?” Strona ich witryny dla innych reakcji.

To dobry produkt dla kogoś takiego jak ja, który jest dobry w cardio, ale zły w pracy AB. Lub jest to wspaniałe, jeśli próbujesz pracować AB, ale w rzeczywistości jesteś złe w Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka utrzymywaniu zakontraktowania ABS podczas tego, robiąc to. (Przeczytaj: jeśli zrobisz milion chrupek, ale używasz złej formy i to strata czasu.)

Położyłem go również na Bena, a on powiedział, że czuje, że pas działa i czuł się ładnie. Nie mógł go konsekwentnie używać, ponieważ nie był to dla niego idealny rozmiar i po prostu trzymał go w żołądku. Myślał, że to niesamowicie fajne.

Mają różnorodne pasy toningowe. Możesz je wszystkie sprawdzić tutaj.

P.S. -Widziałem, jak mają ofertę wymiany Toneer Plus Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dla niewiarygodnie tanich (poważnie widziałem podobne produkty za 500 USD).

I biorąc pod uwagę, że „mięśnie brzucha są wykonane w kuchni”, musisz go również używać podczas gotowania

Zdobyć? zdobyć?

Ha!

Sprawdź dużo więcej o SlenderTone tutaj.

Pytanie: Czy twój międztwo brzucha jest teraz idealna?

Ten post jest we współpracy z SlenderTone. Wszystkie opinie są moje.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.