Osobiste obawy treningowe Część I

Mam dziś szaloną rutynę, więc wyrzuciłem garnek na obiad. Naprawdę będzie to obiad Bena, a także zjem resztki. Ale chciałem Villarreal CF Koszulka o tym wspomnieć, ponieważ jest to ratownik, jeśli jesteś zajęty! Ponadto ktoś zapytał, jaki mam powolną kuchenkę – to 5 kwart.

A dziś jest pełen pieczeń garnków, ziemniaków, marchewki, przypraw, a także cala bulionu warzywnego. Znowu nie jem czerwonego mięsa, ale ten posiłek sprawia, że ​​Bena jest jak ja znacznie więcej, a także biorąc pod uwagę, że jestem taki ból w azzie, że naprawdę wymagam wszystkiego, co mogę uzyskać
Moje najbardziej aktualne filmy

MARATON Trening Day 3
MARATON Trening Day 3

Więcej filmów

Następnie
MARATON Trening Day 4
01:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
00:51

Lunch był dużą sałatką (która nie wygląda na wyjątkowo duża na tym zdjęciu) z mnóstwem sosu orzechowego. Już wymagam nowej butelki!

Kiedy zwróciłem uwagę, że będę wykonywał pytania na osobiste szkolenie, mam mnóstwo pytań. Więc rozbiję je na kilka różnych artykułów, a następnie umieścić je na mojej stronie FAQ.

*Dla tych, którzy po prostu nadrabiali zaległości, chciałem być instruktorem fitness od ponad roku, jednak szaleństwo życia, a także poruszanie się po kraju po raz drugi w ciągu jednego roku (!!) opóźniło moje studia. Na koniec zacząłem swoje nowe życie jako instruktor fitness w maju równie dobrze, jak reszta to historia moja rzeczywistość!

Osobiste zadawane pytania dotyczące treningu Część I

1. Dokładnie jak wszechstronny jest twój harmonogram? Czy masz dane wejściowe w swoim harmonogramie, czy po prostu rutynują, gdy są klienci, którzy Cię wymagają?

Odp.: Technicznie produkuję własny harmonogram. Stwierdzam, jakie godziny oferuję oceny sprawności fizycznej z nowymi członkami. Oprócz tego, że w razie potrzeby założyłem wizyty szkoleniowe z moimi klientami. Jednak – wymagam oferowania, gdy ludzie mogą trenować, nie tylko wtedy, gdy chcę pracować. Wskazuje to więc na wymaganie szkolenia klientów, a także po „normalnych godzinach pracy”.

Mam klientów, którzy muszą znaleźć, zanim pójdą do pracy o 7 rano, a także mam klientów, którzy wymagają szkolenia o 20:00. W międzyczasie staram się wypełnić klientów „czasowych” w blokach czasu, więc nie wracam regularnie, jak dobrze, jednak nie działa to zupełnie czasem.

Na przykład tutaj jest dzisiejszy harmonogram:

Miałem klienta o 7 rano. Moje ćwiczyłem. Poszedłem dom, aby się zmienić.

Miał 2 klientów w połowie poranków.

Poszedłem dom na lunch, a także blogowanie.

Mieć 3 popołudniowe spotkania. (Nie jestem pewien, czy przyjeżdżam jeszcze między nimi).

Następnie miej 3 wieczorne klientów. Obecna to wizyta o 20:00, która jest 30 -minutową sesją.

2. Czy po prostu trenujesz, czy musisz robić inne rzeczy na siłowni, na przykład pokazuj starszych ludzi, jak korzystać z maszyn, a także pralni brudne ręczniki?

A. Oprócz naprawdę szkolenia ludzi, przeprowadzam oceny sprawności fizycznej, orientacje urządzeń, a także obawy dotyczące reakcji na podłodze.

Nie pralam brudnych ręczników. Nawet w domu. Stąd powód, dla którego śmierdzę.

3. Czy masz dochód lub płacisz za klienta?

A. Nie jestem pensją. Mam ustaloną stawkę godzinową w zakresie ocen. Godziny szkolenia to inna (wyższa) stawka. Zapłacam tylko za godziny pracy z członkiem lub klientem. Tak więc, jeśli ktoś anuluje z 24 -godzinnym powiadomieniem, a także nie mogę wypełnić tego obszaru, że nie mam zadania na ten czas. A także dzieje się tak bardzo latem. DUŻO.

4. Czy zarabiasz wystarczającą ilość pieniędzy, aby przetrwać?

Odp.: Zdefiniuj „przetrwanie”.

Ponieważ nadal jestem tak nowy w zadaniu, rozwinięcie klientów zajmuje trochę czasu. Inni instruktorzy fitness powiedzieli Brighton & Hove Albion FC Koszulka mi, że kiedy mam ich wiele, musi być łatwiejsze.

Stwierdziłbym, gdybyś był teraz w scenerii. Instruktorzy fitnessu osobistej mogą zarabiać wiele co godzinę, jednak trudno jest bezpiecznie 40 godzin klientów. Niezwykle trudne. Wielu moich kolegów pracuje od 20 do 25 godzin szkolenia. Wiele innych zadań do uzupełnienia.

Uzupełniam moje pieniądze PT odrobiną pracy zatytułowanej „Run Eat Powtórz”. Oprócz rozważania, że ​​jesteśmy na ten temat, czujemy się bezpłatnie, aby to sprawdzić, ilekroć masz możliwość, biorąc pod uwagę, że naprawdę pomaga

*Edytowane, aby dodać: jeśli nie na blog, a także zarobki Bena, mógłbym nie pokryć swoich wydatków samodzielnie. Ponadto nie jest to całkowicie stabilne, ponieważ jest to sprzedaż, więc byłbym bardzo przerażony, gdybym nie miał tej siatki bezpieczeństwa.

5. Jak jesteście klienci? Wiek? Poziom sprawności fizycznej? Zapach ciała?

Odp.: Różnorodność moich klientów od wczesnych lat dwudziestych do połowy 60. Są to różnorodne poziomy sprawności fizycznej, a także wszystkie kształtujące się z różnych powodów. Kilka z nich jest już dość biednych Azz, a także chcą po prostu poprawić. Naprawdę cieszę się pracą z nimi wszystkimi!

(I nie robię części „zapachu ciała” tego problemu) Biorąc pod uwagę, że zapytałeś, nikt nie pachnie prawie tak biedny jak ja. Śmierdzę. Mam nadzieję, że mnie nie zakończą!

6. Ty, jak i ja oDokładna ta sama wysokość, a także waga, jak i zastanawiam się, czy kiedykolwiek czujesz, że klienci wierzą, że musisz mieć niesamowicie pomysł? Nie rozumiem dokładnie, jak zapytać o tę troskę bez obraźliwego. Jestem w świetnym zdrowiu i dobrego samopoczucia, a także szanowanego kształtu, ale zdecydowanie nie jestem cienki, tak dobrze, jak mam tłuszcz z ramienia, a także chusty.

A. Wierzę, że klienci uważają, że muszę być w najlepszej formie. Ale opowiedziałem wielu klientom o blogu (cześć !!!), a Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka także, że są świadomi moich celów, aby się poprawić, schudnąć, a także z biednych słów w Internecie.

Czuję się jak znacznie lepszy instruktor fitness, gdybym wyglądał jak Jillian. Muszę jednak stwierdzić, że wielu innych instruktorów fitness w moim centrum fitness wygląda jak „normalne” kobiety. Więc nie czuję się tak dobrze.

Miałem jeden komentarz klienta do mojego ciała. Nie w wielki lub biedny sposób, jednak tylko w metodzie, która poinformowała mnie, że jest bardzo świadoma wszystkiego, co dzieje się z moimi rzeczami.

Och, a także zawsze będę miał jiggly tyłek. Więc jeśli nie dostanę klientów, ponieważ zakładam, że Bóg nie chciał, żebym i tak ich trenował

Posty bonusowe: Oto mój 1 miesiąc osobistego stanowiska szkoleniowego.

Oto, kiedy otrzymałem CPR, a także AED licencjonowane (ponownie).

Moje wskazówki dotyczące egzaminu osobistego ACE

Masz znacznie więcej pytań? Napisz do mnie w RuneAstepeat w Gmail Dot Com

Każdy dostępni instruktorzy fitness mogą również rzucić 0,02 USD!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

Objawienie treningu umysłowego dla biegaczy

Objawienie treningu umysłowego dla biegaczy

Dokładnie jak wyszkolić swój umysł na półmaraton lub pełny maraton. Szkolenie umysłowe dla biegaczy, a także listę najlepszych

7 sztuczek, aby uruchomić najlepszy wyścig online część 2 – Podcast 124

7 sztuczek, aby uruchomić najlepszy wyścig online część 2 – Podcast 124

Dokładnie jak prowadzić najlepszy wyścig online. 7 pomysłów na prowadzenie wyścigu online. Run Eat Repread Podcast 124 – Część 2 wyścigu online ser

obawy dotyczące biegu, jedzenia, instagramu, a także innych rzeczy… wideo

obawy dotyczące biegu, jedzenia, instagramu, a także innych rzeczy… wideo

Oto całe rozwiązanie twoich obaw poprzez Instagram podczas biegania, jedzenia, rudego włosów, randek, treningu krzyżowego, a także więcej!

MARATON Trening Day 6

MARATON Trening Day 6

Dzień szkolenia maratonu 6. Uruchamianie blogu codzienne aktualizacje, a także dziennik wideo. Dokładnie jak bieganie jest teraz idealne, a także dzisiejszy bieg WO

obawy, a także odpowiedzi na run jedz powtórki, podcasty, a także dni uzdrawiania

obawy, a także odpowiedzi na run jedz powtórki, podcasty, a także dni uzdrawiania

Dokładnie jak długo odzyskujesz po półmaratonie? Prowadziłem mój pierwszy pełny maraton, a także zastanawiam się, jak długo starasz się … pomysły

Dokładnie jak osiągnąłeś rozwód – prawdziwe pomysły, które mi pomogły

Dokładnie jak osiągnąłeś rozwód – prawdziwe pomysły, które mi pomogły

pomysły na dbanie o rozwód lubzerwać. Dokładnie jak poradzić sobie z utratą połączenia, a także z narzędziami, które wykorzystałem, aby pozostać Connec

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.