Oglądanie wieloryba w Dana Point

Cześć! Wczoraj poszedłem oglądać wielorybów w Dana Point w Kalifornii. Kumpel dał mi pomysł, aby Leicester City Koszulka zabrać dla wszystkich wielorybów jako prezent świąteczny. kocham to. To był wspaniały pomysł i od razu poszedłem na kilka miejsc i znalazłem wspaniałą umowę na Groupon. Kupiłem bilety (dobre na każdy dzień) i powiedziałem wszystkim w Boże Narodzenie, kiedy otwieraliśmy prezenty. (Chciałem znaleźć zabawkowego wieloryba, aby owinąć lub dać każdemu kartę z listem pisowni W-H-A-L-E W-A-T-C-H-I-N-G i mam je wymyślić, ale zapomniałem, że nie jestem podstępny ani zorganizowany, więc skończyło się to po prostu krzycząc na wszystkich, gdy my skończyłem otwierać prezenty i zapomniałem, że musiałem im o tym powiedzieć.)

Wtedy – jest to niezbędne – kazałem wszystkim zgodzić się na randkę, aby przejść najlepiej w tym i tam. Wybraliśmy datę i umieściliśmy ją w naszych kalendarzach w Boże Narodzenie, więc nie było „hej, czy możesz iść tą datą…” lub „Myślę, że spodziewam się…” lub inny ciągły sery robić plany.
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 6
MARATON TRINKING Tottenham Hotspur Koszulka DZIEŃ 6. Uruchomienie aktualizacji bloga.

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 19 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 3
00:51

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:19

Wybraliśmy 12 lutego i dokonałem rezerwacji w Dana Point Surf and Sport. Wysłałem zaproszenie za pośrednictwem Gmaila z adresem i czasem. I na kilka dni przed wysłaniem SMS -ów z wskaźnikiem, który zawierał pogodę / co przynieść / adres / czas.

Tak naprawdę nie musieliśmy niczego przynosić, ponieważ był to idealny dzień, ale sugerowałem: filtra przeciwsłoneczne / wiatrówki / lornetki / krakersy złotych rybek, aby przyciągnąć do nas wieloryby.

Widzieliśmy mnóstwo delfinów, ale tylko 1 wieloryb. Był to szary wieloryb, który pojawił się kilka razy, ale trudno było na niego przyjrzeć się. Więc kapitan dał nam „czek wieloryba”, aby móc wrócić !! Gwarantują, że zobaczysz ssaka morskiego, a jeśli nie, otrzymasz kontrolę deszczową, aby wrócić za darmo. Technicznie widzieliśmy wieloryba, ale byli bardzo dobrzy i powiedzieliśmy, że wszyscy możemy wrócić, aby spróbować ponownie.

W Long Beach, Newport Beach i Dana Point znajdują się firmy z oglądaniem wielorybów. Wybrałem Danę, jaką sporty i wieloryby oglądają, ponieważ kocham Dana Point i znalazłem dobrą ofertę. Było dobrze zorganizowane i jestem bardzo zadowolony z tego doświadczenia.

Oto mnóstwo zdjęć z 2 -godzinnej wycieczki wielorybów… To był najpiękniejszy dzień!

Po podróży wszyscy udali się do mojego miejsca na pizzę, sałatkę i ciasto. Są urodziny mojej mamy we wtorek i świętowaliśmy razem zeszłej nocy.

Zrobiłem ciasto kokosowe dos leches na urodziny mojej mamy. Uwielbia kokos. Uwielbiam eksperymentować z przepisami, mimo że drugą wytyczną hostingu brzmi: „Nigdy nie wypróbuj nowego przepisu na imprezie”. Na szczęście wyszło świetnie!

Moja ulubiona malutka osoba spędzała czas, gdy robiłem zdjęcia mojego tworzenia ciasta. Nie chciała żadnego, po prostu cierpliwie czekała, aż znów się z nią zacząłem. Jest taka szczególna zjadacz. Myślę, że jedyną rzeczą, którą widziałem, że jeść kilka winogron i cukierki na tych ciasteczkach (na zdjęciu powyżej).

Minęło zbyt długo, więc skończyła na Elsie, aby mogli na mnie poczekać. W jej obronie naprawdę spędziłem dużo czasu – trudno było uzyskać dobry kąt na torcie. Kocham ją.

Pytanie: Czy kiedykolwiek oglądałeś wieloryb? Gdzie?? Widzisz jakieś wieloryby?

Jaki jest Twój ulubiony ciasto nr 1?

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

11 najlepszych części Hamilton Musical

11 najlepszych części Hamilton Musical

11 najlepszych cytatów z Hamiltona i moich ulubionych części oglądania Hamilton Musical osobiście w Los Angeles Pantages

Moje świąteczne życzenie lIST 2021

Moja świąteczna lista życzeń 2021

Moja lista życzeń świątecznych z linkami do tego, co jest w sprzedaży Cybernetyczne poniedziałek. Pomysły na prezenty biegacza na sezon świąteczny 2021

powinien znać sugestie przed wyjazdem do Disneylandu

powinien znać sugestie przed wyjazdem do Disneylandu

powinien znać sugestie przed wyjazdem do Disneyland 2021. Disneya wytyczne i informacje o ponownym otwarciu

łatwy przepis na randkę

łatwy przepis na randkę

California Date Shake Recipe Zdrowa aktualizacja! Łatwa i lekka wersja klasycznej kalifornijskiej randki w pobliżu Palm Spri

Przewodnik po prezentach Holiday Supreme Runner 2020

Przewodnik po prezentach Holiday Supreme Runner 2020

Lista najwyższych prezentów dla biegaczy 2020. Pomysły na każdy rodzaj biegacza. Sprzęt, zegarki, zabawne kubki i nie tylko

Najlepsze z produktów naturalnych Expo Influencer Favorence i Healthy Food Bingo

Najlepsze z produktów naturalnych Expo Influencer Favorence Brighton & Hove Albion FC Koszulka i Healthy Food Bingo

Witam! Naturalne produkty Expo (czyli #Expowest w mediach społecznościowych) odbył się w ten weekend w Anaheim w Kalifornii. To znaczna konferencja

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.