12 Wiele popularnych blokad dróg do wzrostu mięśni ~ Część 1

Mike Arnold

W tym miesiącu podjąłem decyzję o przerwaniu od normalnego monologu Laden Ped, który charakteryzuje większość moich pism i powróci do podstaw. W naszym poszukiwaniu stale rosnącej wiedzy każdy z nas może zacząć lekceważyć podstawy na korzyść szczegółów. Jest to natura bestii, ale podobnie jak w życiu, okresowa ponowna ocena naszych priorytetów może pomóc upewnić się, że pozostajemy na idealnym torze. Podstawy są podstawami z jakiegoś powodu… ponieważ stanowią podstawę, na której stoi wszystko inne, bez których Eintracht Frankfurt Koszulka po prostu kręcimy koła. Dla tych z was, którzy są dobrze zorientowani na tę rzecz o nazwie BB’ing, przekonasz się, że jest to o wiele bardziej na freach, ale dla tych, którzy wciąż są nowi w tej grze, zwróć uwagę, jako twoją zdolność Prowadzenie i trzymanie się następujących wytycznych wskazuje na różnicę między dużym a pozostaniem małym.

1.) Brak wystarczającej ilości kalorii

Jest to jeden z najczęściej spotykanych błędów między tymi, którzy podejmują żelazną grę i jest pierwszym powodem, dla którego tak wiele BB’R nigdy nie zbliża się do maksymalizacji ich rozwojem mięśni. Dostanie się wymaga ciągłej nadwyżki kalorii – dnia, przez lata. Możesz zjeść całe białko na świecie, wyszkolić tyłek na siłowni, spać 9-10 godzin w nocy, a nawet wziąć dostępne leki wzmacniające wydajność, ale jeśli nie konsekwentnie jesz powyższej ilości kalorii , Twoje postępy będą słabe do nieistniejącego. Jest to trudny szlif, za który niewiele osób jest wyciętych… i taki, który staje się znacznie trudniejszy, ponieważ gromadzona jest dodatkowa tkanka mięśniowa.
Jeśli jesteś poważny w stosunku do swoich wysiłków BB, nie można pozostawić odpowiedniej ilości kalorii. Liczenie kalorii jest niezbędne, zwłaszcza jako początkujący, ponieważ poczucie pełni nie zawsze jest odpowiednim wskaźnikiem wystarczalności kalorycznej. Zasadniczo chcesz spożywać między 250-500 kalorii powyżej konserwacji (dla naturalnego BB’R) a 500-1000 kalorii powyżej konserwacji (dla użytkownika narkotyków) podczas fazy masowego budynku.

2.) Brak wystarczającej ilości białka

Podczas gdy wszystkie makroskładniki są ważne, białko jest absolutnie niezbędne nie tylko dla wzrostu mięśni, ale także dla zachowania życia. Jest odpowiedzialny za utrzymanie całej żywej tkanki i jest bezpośrednio zaangażowany w wiele funkcji ciała. O wiele bardziej precyzyjnie, aminokwasy w białku, które organizm używa do realizacji tych procesów metabolicznych. Podczas gdy ciało wymaga pewnej ilości białka w Buy, aby utrzymać obecny poziom masy mięśniowej, wymagania białka rosną w czasie budowania mięśni. Konwencjonalna mądrość sugeruje, że BB’R aktywnie próbujący zmaksymalizować wzrost mięśni musi spożywać w dowolnym miejscu od 1-2 gramów białka na funt masy ciała. Liczba ta okazała się udana przez BB’RS na całym świecie przez ostatnie 50 lat.

Podczas zawartości aminokwasów istnieje dwa rodzaje białka, z którymi musimy się martwić. Są one nazywane kompletnymi i niepełnymi białkami. Kompletne białka są źródłami białek, które składają się ze wszystkich ważnych kwasów aminowych potrzebnych do wzrostu mięśni, podczas gdy niekompletne białka nie mają jednego lub znacznie więcej tych niezbędnych aminokwasów. Ważne jest, aby większość źródeł białka zawartych w diecie była kompletna, ponieważ brak nawet jednego ważnego aminokwasu powstrzyma organizm przed zsyntetyzacją nowej tkanki mięśniowej. Podczas gdy niekompletne źródła białka można zazwyczaj łączyć, aby utworzyć pełny profil aminokwasowy, odpowiednie wyjaśnienie, jak to zrobić, jest poza zakresem tego artykułu.

3.) Brak wystarczającej ilości węglowodanów

Przy większej liczbie populacji ogólnej postrzega „węglowodany jako wroga”, że tak powiem, niektórzy można próbować zmniejszyć włączenie tego makroskładnika do ich diety. TSG 1899 Hoffenheim Koszulka Jest to błąd, ponieważ węglowodany odgrywają istotną rolę w procesie budowania mięśni. Podczas gdy ilość optymalnego węglowodanów, może się znacznie różnić w zależności od osoby do następnej w zależności od metabolizmu i potrzeb kalorycznych, nawet osoby o ograniczonych wymaganiach będą musiały uczynić to makro znaczną częścią ich codziennej diety.
Węglowodany są preferowanym źródłem energii mięśni podczas treningu siłowego. Po spożyciu węglowodanów przekształcane są w glukozę i dostarczane do krwioobiegu, gdzie mogą być użyte przez mięśnie energii. W zależności od ilości glukozy, część jest transportowana do tkanki mięśniowej, gdzie jest przechowywana w postaci glikogenu. Ten zgromadzony węglowodan jest przydatny sam Manchester United Koszulka w sobie, ponieważ promuje efekt nawilżający, który poprawia odpowiedź anaboliczną, jednocześnie prowadząc do wzrostu pełni mięśni.

Zużycie węglowodanów prowadzi również do uwalniania insuliny; hormon trzustki, który wykazuje dużą gamę AnabOPOLC Effect w ciele. Insulina zwiększa transfer składników odżywczych do komórek mięśniowych, hamuje syntezę białek i zwiększa biodostępność IGF-1. Przesłanie do domu jest to, że węglowodany są potrzebną częścią każdej diety BB, bez której znacznie zagraża ich zdolności do dodawania tkanki mięśniowej.

Podczas fazy budowania masy ogólnym zaleceniem jest spożywanie między 2-3 gramami węglowodanów na funt masy ciała, chociaż liczba ta może wzrosnąć lub zmniejszyć się u osób z nieprawidłowo szybką/wolną szybkością metabolizmu.

4.) Nie jedzenie wystarczająco często

„Normalni” ludzie jedzą może 2-3x dziennie z okazjonalną przekąską tu i tam, ale ponieważ BB’RS nasze potrzeby żywieniowe różnią się od potrzeb społeczeństwa. Musimy jeść w regularnych odstępach czasu, jeśli chcemy uniknąć katabolizmu (marnowanie mięśni) i utrzymywać stan anaboliczny (budowanie mięśni). Gdy białko nie jest spożywane przez dłuższy czas, poziomy kwasów aminowych we krwi zaczynają zanikać i ostatecznie się wyczerpać. W tym czasie organizm musi wymagać kwasów aminos, aby wykonywać jedną z wielu funkcji fizjologicznych, pierwszym miejscem, z którego zostaną wyciągnięte, jest tkanka mięśniowa, ponieważ ciało wyczuwa dodatkową masę mięśniową jako odpowiedzialność metaboliczną. Dlatego w zakupie, aby uniknąć tego dylematu, większość, jeśli nie wszystkie nasze posiłki muszą składać się z pewnego rodzaju pełnego białka, w zakupie, aby utrzymać podwyższone poziomy kwasów aminos, a organizm w pozytywnej równowadze azotu.

Zasadniczo wiele poza sezonem BB’R spożywa między 5-7 posiłkami dziennie, które zwykle pochodzą z połączenia koktajli pełnomoodporodowych i białek/masy ciała. Rozstawy tych posiłków, aby BB’R zjadł co 3-4 godziny, jest normą.

5.) Próbuję jednocześnie zdobyć duże i rozerwane.

Jest to ściśle związane z nr 3, ponieważ jedną z pierwszych rzeczy, które robi wiele osób, próbując stracić tłuszczu, oprócz jedzenia mniej ogólnych kalorii, zmniejsza spożycie węglowodanów. Przyznaję, że będąc w stanie uzyskać znaczące i zerwane jednocześnie, brzmi jak wspaniała propozycja, ale ten pomysł opiera się bardziej na fantazji niż rzeczywistości. Utrata tłuszczu i wzrost mięśni są sprzecznymi celami. Próbując je osiągnąć jednocześnie w tym samym czasie, ostatecznie zagrażysz wyników w obu obszarach i wielu przypadkach, nie osiągając niewielkiego postępu.

Jak wyjaśniono powyżej, budowanie tkanki mięśniowej wymaga, abyśmy dostarczali ciału nadwyżkę kalorii, podczas gdy utrata tłuszczu wymaga pozbawienia ciała kalorii, przestrzegając poniższej diety kalorii, która skłania organizm do czerpania ze sklepów z tłuszczu w zakupie spełniać jego wymagania energetyczne. Nie mogę powiedzieć, jak wiele osób spotkałem, nawet osoby z znacznym doświadczeniem szkoleniowym za nimi, którzy odmawiają zaakceptowania tej podstawowej prawdy.

Częścią problemu jest zwodnicze przesłanie wysyłane przez niektóre firmy suplementy, które reklamują swój produkt, wyświetlając różne zdjęcia BB’RS, które najwyraźniej osiągnęły oba cele jednocześnie. Każda osoba, która odebrała magazyn BB, zna te reklamy, które brzmiały coś w stylu… „Mr. John Doe dodał 15 funtów tkanki mięśniowej w ciągu zaledwie 8 tygodni, jednocześnie zmniejszając 27 funtów nieestetycznych tłuszczu, aby przekształcić swoją przeciętną sylwetkę w jedną szanowaną przez rówieśników i uwielbianych przez płeć przeciwną ”. Nie powiedzą ci, że osoby wyświetlane na zdjęciach wcześniej dostały się już w takim kształcie w swoim życiu i „ponownie zdobywały.

Szybkie ulepszenia tego rodzaju są możliwe tylko wtedy, gdy działa pamięć mięśni. Pamięć mięśniowa jest zjawiskiem, które pozwala jednostce odzyskać wcześniej zbudowaną tkankę mięśniową kilkakrotnie niż początkowo ją zbudowała. Choć nadal trudne, możliwe jest utrata znacznej ilości tłuszczu przy jednoczesnym zdobyciu utraconej tkanki mięśniowej, po prostu dlatego, że ponowne budowanie utraconej tkanki mięśniowej jest o wiele łatwiejsze. Kolejną rzeczą, której nie powiesz, jest to, że wiele z tych modeli wykorzystuje pewne leki wzmacniające wydajność, co ułatwia cały proces nieskończenie łatwiejszy.

Jeśli jesteś kimś, kto nigdy nie był wielki ani rozerwany i chce wyglądać jak twoi bohaterowie BB na scenie, nigdy nie zbliżysz się do tego, próbując osiągnąć oba cele jednocześnie, niezależnie od tego, jak dużo lub jakiego rodzaju PED używasz. Leki mogą początkowo w tym pomóc, ale postęp wkrótce się zwolni, a potem całkowicie się zatrzymają. Żaden z dzisiejszych profesjonalistów nie zbudował w ten sposób swoich fizjot. Kup, aby zaprezentować sylwetkę, którą widzisz na scenie, spędzili kilka lat, koncentrując się na gromadzeniu się masy mięśniowej. Dopiero po zbudowaniu tego mięśnia były w stanie diecić i ujawnić ich owoce.

Twój program musi być podyktowany twoimi celami, a jeden cel jest priorytetowo traktowany na raz. Jeśli budowanie mięśni jest dla ciebie bardzo kluczowe, skup się na tym. Jeśli jest to utrata tłuszczu, zrób to samo. Nie ma określonego okresu, który musisz poświęcić na próbęosiągnąć każdy cel. Niektóre osoby będą koncentrować się wyłącznie na wzroście mięśni przez lata, podczas gdy inne z większymi ilością tłuszczu mogą chcieć spędzić trochę czasu na utratę tłuszczu ciała. Ilość czasu, który poświęcisz, próbując osiągnąć każdy cel, a kupujesz to, zależy wyłącznie od Ciebie. Nie ma idealnego lub złego sposobu, ale… jeśli spróbujesz budować rozmiar mięśni podobny do BB’R, jednocześnie zdejmując tłuszczu do 5%, zawiedzie. Priorytetuj swoje cele, skup się na jednym na raz, a osiągniesz swój najwyższy cel znacznie szybciej.

6.) Brak spójności

Jest to duży dla wielu ludzi i może znacznie podważyć twoje wysiłki w każdym obszarze doświadczenia BB. Nie mogę obawiać się wystarczającej wartości spójności. Jeśli masz pro aspiracje, to jest to lekcja, którą musisz uczyć się wcześniej niż później… i nawet jeśli nie, spójność jest decydującym aspektem tempa postępu. Szczerze mówiąc, często nie możesz pominąć treningów i posiłków, jeśli chcesz zrobić maksymalne postępy. Im o wiele poważniejsze są twoje problemy ze spójnością, zwłaszcza jeśli obejmują one trening lub dietę, tym bardziej negatywnie wpłynie to na twoje postępy.
Kiedy dotyczy wzrostu mięśni, nie trzeba zbyt wiele, aby całkowicie powstrzymać zyski. Na przykład, jeśli potrzebujesz 3800 kalorii dziennie, aby zbudować tkankę mięśniową i jesz tylko 2600 kalorii kilka dni w tygodniu, może to wystarczyć, aby całkowicie nie zrobić żadnego postępu, który zrobiłeś w tym tygodniu. Jest to ekstremalna cena do zapłaty z zaledwie 2 dni niedokładności, ale jest to rzeczywistość. Nawet subtelne odchylenia od twojego planu, jeśli regularne, mogą znacząco naruszyć twoje zyski.
Ci, którzy są najbardziej konsekwentni w swojej diecie, szkoleniu i odpoczynku, przyniosą najlepsze wyniki. Dla wielu mentalno-emocjonalne obciążenie trzymania się planu jest po prostu zbyt duże, aby znieść, dlatego tak niewiele osób postępuje poza pewnym punktem. Jeśli jesteś jedną z tych rzadkich osób, które posiadają konstytucję potrzebną do trzymania się jej przez długi czas, możesz pewnego dnia znaleźć się na etapie IFBB.

Część 2 ~ z ostatnimi 6 powszechnymi blokadami dróg do wzrostu mięśni, wkrótce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.