3600 USD odszkodowania przyznane za piractwo UFC 157 przez „prywatną organizację charytatywną”

W najnowszym UFC Pay Per View Prace Pracowanie powody wyroku zostały wydane przez amerykański sąd rejon Zamówienie łosia do wyświetlania UFC 157 w ich loży bez płacenia komercyjnej opłaty pod licencjonowaniem.

W niedawnej sprawie (Joe Hand Promotions, Inc. przeciwko AS Roma Koszulka Roseville Lodge nr 1293) Oskarżeni nadawali UFC 157 na pięciu z siedmiu telewizorów w ich loży, nie płacąc komercyjnej opłaty pod licencjacją, która kosztowałaby 1600 USD.

Powód zwrócił się o Inter Milan Koszulka 25 000 USD odszkodowania ustawowego, ale główny sędzia okręgowy Anglia uznał za nadmierne i przyznał ustawowe odszkodowanie w wysokości 2000 USD oraz kolejne 1600 USD za czyn niedozwolony.

Oskarżony argumentował częściowo, że nie należy przyznać odszkodowania, ponieważ są one prywatną organizacją charytatywną, a powód miał tylko prawo do obciążenia komercyjnej opłaty licencyjnej na zakłady komercyjne. Odrzucając ten argument, sędzia Anglia uzasadniona w następujący sposób –

Oskarżony kontratakuje, że powód nie miał prawa do rozpowszechniania walki w establishmentu pozwanego, ponieważ (1) prawa do dystrybucji powoda rozszerzyły UNAM Pumas Koszulka się tylko na placówki komercyjne, a (2) pozwany jest „prywatną organizacją charytatywną dla organizacji non-profit”. Def. Mot., ECF nr 19 w 4. Oskarżony podjął ten sam argument we wcześniejszym wniosku, a sąd odrzucił ten argument. Patrz ECF nr 16 o 5. Oskarżony nie przekazał sądowi żadnego argumentu podważającego rozumowanie Trybunału w poprzednim postanowieniu lub w inny sposób ustanowił prawdziwy problem istotny fakt co do pierwszego elementu małżeństwa powoda. Zainteresowanie domowe powoda obejmowało prawo do dystrybucji na zakład pozwanego.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

UFC 157 Piractwo prowadzi do 2900 USD Ocena odszkodowania 29, 2017
60 000 $ popyt odrzucony na piractwo UFC 173 – szkody oceniane na 8 242 stycznia 2017 r. „Piractwo”
Piractwo UFC 119 prowadzi do oceny obrażeń 4800 USD. 10, 2016 w „piractwie”

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.