Trening dla półmaratonu – bieganie sugestii

Dzisiejsza publikacja dotyczy treningu na półmaraton, szczególnie czyjąś pierwszą połowę Maryi.

Gość musiał porozmawiać z półmaratonem w sprawie pracy w college’u, a także Yokohama F. Marinos Koszulka Ryan Hall nie odpowiedziała na jej telefony, więc podbiegła do mnie po Paris Saint-Germain Koszulka porady.
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 3
Maraton Training Video Diary – Dzień 3. Running Journal Inspekcja z Run Eat Powtórzenie

Więcej filmów

0 sekund 51 sekund

Następnie
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Relacja na żywo
00:00
08:21
00:51

(Próbowałem wykorzystać kamerę wideo mojego nowego laptopa do tego vlogu, um… tak. To nie jest dobre. Nie wykorzystam go ponownie.)

Zapytaj Monicana…

Trening dla półmaratonu

1) Jaki program szkoleniowy zasugerowałbyś dla nieco nowicjusza takiego jak ja? (Bieganie tylko nieśmiało roku, wyjątkowo od niechcenia.)

2) Czy moja baza 3 mil jest wystarczająca, czy też powinienem zacząć budować? (Planuję rozpocząć trening, podobnie jak pod koniec czerwca?

3) Czy trening krzyżowy jest bardzo ważny? (Jestem z natury leniwy, a także mam ograniczony czas na ćwiczenia; kiedy nie biegam, pracuję na biurku lub jestem w klasie.)

4) Kiedy powinienem wierzyć o integrację paliwa do moich biegów? (Zazwyczaj zdejmuję kilka godzin po śniadaniu, jednak rozumiem, że najprawdopodobniej nie latam, gdy zacznę trwać Fluminense Koszulka długie biegy.)

5) Co rozumiesz teraz, kiedy chcesz, abyś zrozumiał, zanim zacząłeś trenować na pierwszym wyścigu? (Przepraszam; to jest potencjalnie trudny. Przepraszamy! Jeśli jest tak samo niejasne, daj mi znać!)

Poważnie, Monica. Jesteście bardzo wspaniałe, że mi pomagasz! Rozumiem, że twoja rutyna jest teraz naprawdę gorączkowa, więc zrozumienie, że poświęcasz czas na pomoc, czyni cię najświętszą osobą na świecie.

Znowu: powiedz ci tak bardzo! <3 Wspomniane plany treningowe na półmaraton: Hal Higdon Półmaraton trening Jeff Galloway Half Marathon Training Masz problem z tym Monicananem? Zapytaj w komentarzach lub napisz do mnie RuneAtrePeat w Gmail Dot Com Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.