Vegas próbuje mnie zabić

Cześć. Mój kot próbuje mnie zabić, a Piłkarski Koszulka przynajmniej sabotować całe moje życie. Więc jeśli nie lubisz kotów, musisz unikać tego postu. Jeśli jednak mnie nie lubisz, musisz to sprawdzić, ponieważ Vegas też mnie nie lubi tak dobrze, jak możesz czerpać przyjemność z mojego cierpienia…

Najpierw innej nocy próbował sabotować moją 24 -dniową trudność, śpiąc w codziennym przewodniku. Puściłem, odkąd pomyślałem, że chciał, żebym trochę z tego powodu zdążył.
Moje najnowsze filmy

Maraton treningowy dzień 5
Trening Marathon Running Blog – Run Eat Powtórz. Plan treningowy dzień 5.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 34 sekundy

Następnie
Test przeciwciał Covid 19
05:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:34

Dziś rano pełzał na moim śniadaniu… tak, być może użyłem tak dobrze PB, jak i zjadłem trochę ze słoika. Nie oceniaj mnie kota.

Skrytykował moje techniki makijażu. Oprócz sugestii odkrywam dokładnie, jak Wolverhampton Wanderers Koszulka się konturować.

Kiedy próbowałem mu powiedzieć, żeby się wycofał, zaostrzył pazury w groźny sposób…

A kiedy miałem wyrzucić matę jogi, zniszczył w ten Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka weekend, usiadł na nim, a także spojrzał na mnie, jakby odważył się coś z tym zrobić.

Na szczęście śpi przez 23 godziny dziennie, więc mogłem wykonać dużo pracy, a także z przyjemnością w spokojnej kolacji w domu.

Jestem naprawdę podekscytowany moją najnowszą dostawą Stitchfix. Nie próbowałem jeszcze żadnej osoby, jednak lubię 4 z 5 sztuk na widoku.

Mam również zapasy na posiłki, które jestem niesamowicie podekscytowany! Bądź na bieżąco.

Wierzyłem, że jest teraz zgodny ze mną na kanapie idealnym.

Ale potarł twarz na mój kubek, a także rozlał gorącą herbatę na moje kolana.

Następnie robi to, gdzie śpi w najbardziej sympatycznej metodzie, więc wybaczam i zapominam.

Co dziwne, lubię psy do kotów. Poza tym lubię każde rodzaj zwierzęcia, które nie zapewniają mi brudnego wyglądu, a także nie zrzuca mnie na taki, który tak jest. Jednak jest słodki, więc go zatrzymam (chyba że go chcesz).

Pytanie: Chcesz kota? W szczególności ten kot?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.