Zmieniła moje życie i nawet nie rozpoznała

Witam! Dokładnie jak minął weekend? Po wczorajszym 10 tys. Spędziłem dzień z matką, jedząc i rozmawiając i wszystkie te zabawne rzeczy. Moja matka jest idealną równowagą władzy, mądrości, wsparcia i miłości. Jest świetnym słuchaczem, ale nie tylko pozwala mi uciec od złych opcji w życiu. Telefon dzwoni do mnie na moim gównie, ale nie zawsze się do mnie nikczemnie. Rozumiem, że mam szczęście, że mam świetną mamę. Wszyscy powinni mieć jeden! Idź już dziś w sklepie matki !!

(To jest zdjęcie z przeniesienia mojego brata z zeszłego tygodnia)
Moje najnowsze filmy

Mój piękny małżonek w oddziale Pysch: A Memoir – Recenzja książki
Mój piękny małżonek na oddziale Pysch: Memoir
autor: Mark Lukuch

Ocena książki audio w najlepiej sprzedającej się wspomnieniach wydanych w 2017 roku.

Czy to świetny słuch?
Dzielę się szybką oceną książki dostępnej w Audible.

Od Amazon:

Serce bolesne, ale pełne nadziei wspomnienie o młodym małżeństwie, które jest na nowo zdefiniowane przez choroby psychiczne i potwierdza moc miłości.

Wspólnie życie Marka i Giulii zaczęło się jako bajkowy romans. Wpadli jak osiemnaście lat, pobrali się o dwudziestu czterech lat, a wkrótce potem rozpoczęli swoje wymarzone życie w San Francisco. Ale kiedy Giulia miała dwadzieścia siedem lat, doświadczyła przerażającej i nieprzewidzianej przerwy psychotycznej, która wylądowała na oddziale psychiatrycznym przez prawie miesiąc. Pewnego dnia była dynamiczna i dobrze dostosowana; Następna była złudzeniem i samobójcą, przekonała, że ​​jej lubiane nie są bezpieczne.

Pytanie:
Jakiej książki lub podcastu teraz słuchasz?

Czego powinienem słuchać następnego?!

Linki do książki i innych Southampton FC Koszulka ocen znajdują się na RuneagePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 2
01:45

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:31

Uderzyliśmy w moją preferowaną restaurację, Sizzler. Z pewnością nie jestem fantazyjny, ale mi się podoba!

Menudo, ponieważ jestem Meksykaninem. Legendarna sałatka, ponieważ jestem Monican. (Desery, a nie zdjęcia, ponieważ byliśmy zajęci rozmawianiem.)

A potem trochę grał ze szczeniakami. Rosną tak szybko, że jest śmieszne !!!

W każdym razie. Porozmawiajmy o kobietach, które zmieniły moje życie…

Ponieważ jestem na temat niesamowitych kobiet, chcę uznać niesamowitych ludzi w moim życiu. Od jakiegoś czasu chciałem skomponować tę publikację. Kiedy jedna z tych osób pojawia się w mojej głowie (zwykle podczas biegania lub czegoś takiego) wierzę: „Powinienem skomponować na ten temat! Musi istnieć znacznie bardziej pozytywne przykłady, takie jak ten wspólny na świecie! ”.

Byłem bardzo błogosławiony, że nie tylko mam fantastyczną mamę, ale przekroczyłem ścieżki z dużą ilością bardzo silnych, inteligentnych, mądrych, pozytywnych, hojnych kobiet w moim życiu. Zajmowałem się i pomogłem fantastycznym kobietom. Zadowolniłem niektóre na konferencjach blogowych lub z przyjaciółmi. Są dla mnie niesamowitymi przykładami i jestem pewien, że nawet nie rozpoznają dokładnie, ile wziąłem z naszych interakcji.

Tak więc chciałem przekazać trochę krzyków kilku im… i znacznie bardziej przypomnij sobie i tobie, że bycie pozytywnym projektem funkcji lub cheerleaderki dla innych jest bezpłatne. I może to naprawdę mieć długotrwały wpływ na kogoś.

Kiedy byłem w college’u, stażystałem Lynette Romero, reporter i kotwicę w KTLA. Była tak hojna ze swoim zrozumieniem i wsparciem. Dostała mi swoją pierwszą pracę po internowaniu! Zapłaciła mi za to, że Wolverhampton Wanderers Koszulka moje (tragiczne) brwi wykonane w eleganckim miejscu. Odpowiedziała na wszystkie moje obawy dotyczące rynku (i moich obaw związanych z życiem).

Leah Segedie z Mamavation (i ShiftCon)… gdy tylko ją zadowolę, jest ciepła i przyjazna. Następnym razem, gdy zobaczyłem ją na konferencji, przedstawiła mnie jednemu ze swoich kolegów i naprawdę o mnie wypowiedziała. A potem zrobiła to jeszcze raz, a ja usłyszałem ją pozytywnie o kimś innym. Tak ona jest – jest wielką mistrzem dla innych kobiet w branży blogu. Za każdym razem, gdy jestem z nią na imprezie, stwierdza coś naprawdę pozytywnego we mnie, a kiedy przedstawia mi innych, pozwala im świecić.

Zbuduj innych ludzi! Świeca nie traci jasności, inną świecę.

Sarah Dussault z Sarah w formie zawsze była tak otwarta z jej wiedzą. Jest prawdziwą osobą typu „bez BS”, a telefon dzwoni tak, jak jest. Jest bardzo udana, Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ale wystarczająco pewna siebie w swoim sukcesie, aby była bardzo przygotowana, aby pomóc mi (i innym) w rozwoju.

W „WSZYSTKIE moje moje podglądacze są imiona Sarah News” Chudny biegacz jest prawnie najbardziej życzliwą i wspierającą osobą w historii. Jest lepsza ode mnie na każdym poziomie, ale nigdy nie sprawia, że ​​tak się czuję. Jest lepszym biegaczem, osobą, przyjaciółką, komody… i była też lepszym pisarzem blogu. Wierzę, że po prostu przeszła na emeryturę, więc przestała sprawić, że wyglądam źle.

Jest ich wiele, ale chciałem po prostu przekazać koncepcję, że te kobiety, ponieważ niesamowite i kochające dla mnie. To sprawia, że ​​chcę być lepszy i też je przekazać. Jeśli nie możesz odkryć wspaniałej osoby, bądź świetną osobą. Nie konkuruj z ludźmi wokół ciebie. Bądź wspierający. BuiWprowadź innych. Być przykładem.

Pytanie: Czy możesz wymienić kogoś w swoim życiu, który naprawdę cię poparł? Kto?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

prawdziwe sugestie, aby nawiązać nowe przyjaciół

prawdziwe sugestie, aby nawiązać nowe przyjaciół

Sugestie, aby stworzyć nowych kumpli jako dorosły. Dokładnie jak zadowolić nowych ludzi i przyjaźnie w latach 20. i 40. Run Eat Powtórz vid

Dokładnie jak osiągnąłeś rozwód – prawdziwe sugestie, które mi pomogły

Dokładnie jak osiągnąłeś rozwód – prawdziwe sugestie, które mi pomogły

Sugestie dotyczące rozwodu lub zerwania. Dokładnie jak poradzić sobie z utratą połączenia i narzędziami, które wykorzystałem, aby pozostać w Connec

Ogłoszenie: Zdecydowałem się zamrozić moje jajka

Ogłoszenie: Zdecydowałem się zamrozić moje jajka

Zamrażając moje jajka. Proces zamrażania jaj i dzień 1 mój pierwszy spotkanie, aby zamrozić moje jajka. Ochrona płodności – co ja

Zadowolony Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego i Wellness z regionalnego Monicana

Zadowolony Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego i Wellness z regionalnego Monicana

Światowy wskaźnik zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia od pisarki Blog Monica Olivas. Moja historia terapii z pozytywnością ciała i podcastem z Cris

Zamrażanie jaj i oczekiwanie na aktywne kobiety z podcastem endokrynologa reprodukcyjnego 92

Zamrażanie jaj i oczekiwanie na aktywne kobiety z podcastem endokrynologa reprodukcyjnego 92

Zamrażanie jaj i oczekiwanie na biegaczy. Podcast z biegiem i zdrowym życiem. Profesjonalne sugestie dla kobiet

Skontaktuj się z nami, aby odważyć i odważyć się bardzo i biegać

Skontaktuj się z nami, aby odważyć i odważyć się bardzo i biegać

Sprawdź w czasie… co robisz dzisiaj? Gop z biegiem, dzień odpoczynku, siłę, spacer dla psów itp. [Sprawdź na @rune

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.