3 sposoby na to, że nieustanna rutyna jest świeża

Wielu biegaczy polegają na tym samym kursie działającym, co sposób na pomyślne zarządzanie czasem i ułatwienie szkolenia. Ale podróżowanie tą samą ścieżką – patrząc na tę samą scenerię, słysząc te same dźwięki, walcząc z tym samym terenem – może być monotonny, a nawet może doprowadzić cię do pauzy na kardio.

Podczas prowadzenia nowej trasy to wspaniały sposób na utrzymanie świeżości, jako ultramaratoner, wiem, że nie zawsze jest to możliwe. Ale oto dobra wiadomość: nawet w tym świecie, w którym fitness jest zazwyczaj ściśnięty jako refleksja, są pewne kroki, które możesz podjąć, aby zachować entuzjazm swoich celów fitness. Poniżej moje najlepsze pomysły na jak najlepiej wykorzystać każdy „powszechny” bieg.

Dołącz do bieżącej grupy

Wiele osób uważa, że będąc częścią społeczności podobnie myślących osób utrzymuje ich motywację i odpowiedzialność. Chociaż od wielu lat jestem ambasadorem Fitbit, dopiero niedawno dołączyłem do bieżącej grupy w społeczności Fitbit. Chciałbym dołączyć wcześniej! Bieganie może być tak samotnym sportem, ale ta wirtualna społeczność sprawia, że czuje się jak aktywność grupowa. Członkowie wspierają i zachęcają-bardziej jak zwarta grupa braci i sióstr niż poszczególni biegacze. I naprawdę podoba mi się, jak grupa jest zintegrowana z aplikacją Fitbit. Za każdym razem, gdy sprawdzasz swoje statystyki, jesteś tylko kilka kranów od udostępniania treningów, zdjęć i przemyśleń z innymi, a także w możliwości polubienia i reagowania na posty innych ludzi. W dni, w których trening cię sprowadził, poinformuj grupę biegnącej, a w zamian otrzymasz wiele zbiorowej siły woli.

Posłuchaj audiobooka

Na liście odtwarzania mam setki audiobooków; Mogą naprawdę pomóc odciągnąć cię od odrętwiającego nudy znanej trasy. Kiedy spotykałem się przez Amerykę (40 do 50 mil dziennie przez 75 dni), słuchałem prawie 25 książek. Przeważnie lubię opowieści o przygodach non-fiction, takie Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jak klasyk Jona Krakauera w SC Braga Koszulka cienkim powietrzu lub ponadczasowa epicka legendarnej ekspedycji Antarktycznej Ernesta Shackletona, The Endurance. Moje bezprzewodowe słuchawki Fitbit Flyer pomagają sprawić, by słuchanie było bezproblemowe.

Wybierz nowy czas

Łatwo jest wpaść w rutynę, gdy każdego dnia sznurujesz się o tej samej porze. Zmień wszystko, dostosowując się podczas biegu. Jeśli normalnie biegniesz po pracy, obudź się wcześnie lub znokautuj kilka mil podczas przerwy na lunch. Jeśli jesteś już wczesnym pionem, zabierz się wieczorem (upewnij się, że nosisz reflektor i odblaskowy sprzęt do biegania). Nowe zabytki i dźwięki pomogą zachować interesującą sytuację.

Wciąż jesteś znudzony, gdy biegniesz? Oto cztery o wiele więcej ekspertów, które mogą pomóc!

Informacje te są wyłącznie do celów edukacyjnych i nie są zamiennione jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie możesz używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmienianiem nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny fitness.

Dean Karnazes

Dean Karnazes, uznany na całym świecie sportowiec wytrzymałościowy i autor bestsellerów New York Timesa, popchnął swoje ciało i umysł Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka do nie do pomyślenia. Wśród swoich wielu osiągnięć prowadził 350 mil ciągłych, rezygnując z snu przez trzy noce. Pototował przez Dolinę Śmierci w temperaturach 120 stopni i przebiegł maraton na biegun południowy w ujemnych 40 stopniach. Dziesięć różnych okazji prowadził 200-milowy wyścig sztafetowy, ścigając się wraz z dwunastoma drużynami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.