Calgary Combative Sports Commission przytacza „przytłaczające obciążenie pracą”; Poszukuje przeglądu zarządzania

jako miast w całej Albercie lobby prowincji do porzucenia modelu lokalnej komisji na korzyść dużego modelu prowincji, Calgary Combative Sports Commission relacjonuje „przytłaczające obciążenie pracą” i szuka przeglądu.

Na początku tego tygodnia CCSC przedstawił raport Komitetowi ds. Priorytetów i Finansów miasta, stwierdzając, że mają wyzwania związane z spełnieniem swoich obowiązków „odpowiedzialnie, skutecznie i skutecznie”. Przytaczają problemy z obecnym zarządzaniem i próbują znaleźć informacje zwrotne na temat Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka reformy.

Komisja jest obecnie wypróżnia się gotówką dzięki wysokim zyskom bramowym uzyskanym przez UFC 149. Poprosili o błogosławieństwo komitetu finansowego o wykorzystanie Rangers FC Koszulka do 75 000 $ tych nadwyżki funduszy w celu „angażowania usług niezależnego eksperta zarządzania w celu przeprowadzenia przeglądu systemowego ”Komisji i dostarczenia zaleceń dotyczących przeglądu. CCSC chce spojrzeć na „pełne spektrum opcji”, w tym sprawdzanie modeli używanych w innych jurysdykcjach.

Biorąc pod uwagę, że miasta w całej Albercie wezwały do dużej prowizji prowincji, a dodatkowo CCSC, jedna z najwyższych prowizji profilu prowincji jest FC Tokyo Koszulka obecnie przytłoczona i szuka remontu, wydaje Alberta.

Pełną kopię raportu CCSC można znaleźć tutaj: przegląd zarządzania dla Calgary Combative Sports Commission

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Rozbicie uprawnień Calgary Combative Sports Commission do regulacji 26 AmmaJune, 2013in „Amateur MMA Law”
Kompilacja Calgary’ego zunifikowanych polityk MMA jest doskonałym tematem dla innych z 24 lipca 2018 r. „Calgary Combative Sports Commission”
Więcej opadów na kanadyjską scenę mieszanej sztuki walki – Grande Prairie anuluje Amma Events 12 July 2013in „Amateur MMA Law”

Leave a Reply

Your email address will not be published.