Jackson Lewis analizuje proces naruszenia NCAA w seminarium internetowym

John Long

Kancelaria Jackson Lewis poprowadzi seminarium internetowe 24 kwietnia od 13:00. do 14.00 Vissel Kobe Koszulka EST zatytułowany „Komitet NCAA w 2018 r. Spadek o wykroczeniach: przegląd, trendy i czego się spodziewać w nadchodzącym roku”.

Gregg Clifton

Firma, która będzie reprezentowana przez Gregg E. Clifton i John G. Long, opisuje sesję w następujący sposób: „Przekroczenia NCAA pozostają głównym problemem dla instytucji członkowskich. Jackson Lewis Collegiate Sports Practice Group zaprasza do przyłączenia się do nas do przeglądu Bayern Munich Koszulka ostatnich przypadków rozstrzygniętych przez Komitet ds. Przekroczeń, w tym sprawy dotyczące wykroczeń na poziomie I i II dotyczącym braku kontroli instytucjonalnej, braku monitorowania, odpowiedzialności trenera głównego, naruszeń rekrutacyjnych i innych . Zidentyfikujemy obecne trendy egzekwowania i Ajax Koszulka punkty nacisku, a także najlepsze praktyki instytucjonalne. ” Tematy są opisane w następujący sposób:

Awaria spraw z udziałem zarówno instytucji, jak i zaangażowanych osób w 2018 r.

Analiza komitetu ds. Podawania kar instytucjonalnych i przyczyn wykazuje

Porównanie przypadków w latach 2018–2017 oraz na początku 2019 r. W celu oceny trendów i najlepszych praktyk instytucjonalnych

Aktualizacje w Komitecie ds. Przekroczeń i Egzekwowania NCAA Procedury operacyjne i rozwiązywania wykroczeń

Podpisz tutaj:

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.