Pytania i odpowiedzi z ekspertem – Betsy Goff

Betsy jest adwokatem i profesorem prawa sportowego na University of Massachusetts Amherst.

Pytanie: Jakie były sytuacje, które spowodowały, że przyciągałeś prawo sportowe?

Odpowiedź: Serendipity: wywiad został zorganizowany, a poprzez wytrwałość w końcu dostałem pracę jako „adwokat kontraktowy” dla ABC Sports, w czasach (1974), kiedy ABC Sports był świętym Graalem.

W ramach prawa sportowego, jakie są twoje dziedziny wiedzy specjalistycznej?

Umowy, RB Leipzig Koszulka negocjacje i, dawno temu, telewizja sportowa, ale media zmieniły się tak drastycznie, ponieważ te dni, że moja „wiedza” jest tavistic.

W jakiej znaczącej sprawie prawa sportowego byłeś zaangażowany?

Rządowe dochodzenie w sprawie legitymacji zawodowych rankingów bokserskich; MSG TV przeciwko NY Yankees w sprawie pierwszych klauzuli negocjacji/pierwszej odmowy w umowie o prawa telewizyjne.

Jaka jest najbardziej satysfakcjonująca rzecz w byciu profesorem prawa sportowego?

Zapewnienie wglądu w rzeczywistości – zamiast filozofii – z którymi dzieci będą Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka musiały spotkać się w towarzystwie sportu.

Czy masz pedagogiczny punkt widzenia, AS Roma Koszulka gdy dotyczy to Twojej praktyki akademickiej?

TAk. Sport jest tak samo konkurencyjny w sali planszowej, jak na boisku, a potrzeba odwagi, by wstać i być słysząc, jest niezbędna do przetrwania. Mówię każdemu klasie pierwszego dnia każdego semestru, że każdy, kogo znam, dzięki jego udziałowi w dyskusji zajęć otrzyma A.

Czy instruujesz jesienią, wiosną i/lub latem?

W latach 2002–2017 wiosna i jesień; Począwszy od 2018 r. Tylko jesień.

Czy używasz tekstu? Jeśli tak, to jaki?

Kiedy używam książki, która jest coraz rzadziej, używam „prawa sportowego: podejście menedżerskie” (Sharpe, Moorman i Claussen). Ostatnio odkryłem, że podręczniki są tak drogie wiele dzieci nie (nie mogą) ich kupować, a ci, którzy to robią, rzadko czytają zadania, więc używam artykułów, starych PP i bieżących wydarzeń, aby zilustrować to, co jestem chcąc uczyć. Lubię też ostrzeżenie o sporach sporowych. Przypisuję to w każdym semestrze.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.