Czujesz się zmęczony w pracy? Wypróbuj te wskazówki, aby pozostać energetyzowanym

, po prostu spojrzałeś na swój kalendarz i między wymaganiami w pracy i domu, masz dość napięty harmonogram do nawigacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy znajdujesz drogę do biura, chaotyczne życie może potencjalnie prowadzić do stresu, trudności w snu, a wiele osób jest zmęczone w ciągu dnia roboczego.

Zmęczenie ma kilka objawów, w tym nastrój, senność, utratę energii oraz brak koncentracji i motywacji. I oczywiście żadne z nich nie są optymalnymi cechami, za które należy rozpoznać w pracy. Zmęczenie może nie tylko sprawić, że będziesz wyglądać mniej osobistym i wydajnym w pracy, ale może również stanowić poważne ryzyko bezpieczeństwa, jeśli pracujesz w niebezpiecznej pozycji. Ponadto długoterminowe zmęczenie może wpłynąć na twoje samopoczucie emocjonalne i psychiczne. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z zmęczenia i, w razie SL Benfica Koszulka potrzeby, zwróć go na uwagę lekarza.

Aby zwalczyć zmęczenie i poradzić sobie z czynnikami stylu życia, oto kilka wskazówek.

Szybkie energetyzatory

Krótkie wybuchy energii mogą pochodzić z różnych źródeł:

Zjedz przekąskę, która łączy złożone węglowodany i białko.
Idź na szybki spacer, aby ponownie energetyzować całe ciało.
Wykonuj mini-medytację, używając premium lub po prostu funkcja relaksu na zegarku. Ta krótka dwuminutowa sesja pozwala uspokoić się i poczuć bardziej kontrolę.
Wypij szklankę wody. Hydration może pomóc Ci czuć się bardziej czujny, podobnie jak kofeina.

Zmiany stylu życia

Skorzystaj z okazji, aby walczyć z zmęczeniem w dłuższej perspektywie, włączając te zdrowe zmiany stylu życia:

Zmniejsz kofeinę do jednego do dwóch napojów kofeinowych dziennie. Picie stymulantu na początku dnia zmniejsza energię późno w nocy.
Oszczędzaj swoją energię na rzeczy, które chcesz robić, takie Bologna FC 1909 Koszulka jak zabawa z dziećmi lub taniec w kuchni. Ta forma aktywności fizycznej pomoże ci napędzać.
Ustaw granice na każdym z kalendarzy, aby regularnie radzić sobie ze stresem.

Popraw swoje nawyki snu

Zasadniczo zmęczenie jest spowodowane słabą lub niewystarczającą ilością snu. Aby poprawić ten obszar zdrowia, cel na 7 do 8 godzin na noc, nawet jeśli oznacza to zmianę harmonogramu.

Stwórz wysokiej jakości środowisko snu poprzez kontrolę temperatury, poziomy hałasu i oświetlenie.
Użyj funkcji snu, aby stworzyć docelowy harmonogram snu, aby obudzić się i odpocząć w tym samym czasie przez cały tydzień i w weekend.
Ogranicz znane stymulanty, w tym kofeinę, alkohol, duże posiłki lub energiczne ćwiczenia w pobliżu snu.

Oświadczenie: Zmęczenie można powiązać z podstawowym problemem medycznym, stanem psychicznym lub zaburzeniami snu. Zastanów się, czy nie sprawdzić, czy dotyczy to Ciebie, zwłaszcza jeśli te informacje nie ułatwi ci zmęczenia.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie Atalanta BC Koszulka na cele edukacyjne i nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie należy używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowotnego. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmień nawyki snu, przyjmując suplementy lub rozpoczęcie nowej rutyny fitness.

Ashley R. Miller

Ashley R. Miller, Certified Board Certified Health and Wellness Coach, jest starszym specjalistą klinicznym w Fitbit. Specjalizuje się w edukacji pracowników służby zdrowia w celu zapewnienia najbardziej kompleksowego podejścia do zmiany zachowań zdrowotnych od urodzenia na koniec życia poprzez oparty na sile, skoncentrowany na osobach język. Kiedy nie opowiada się za użytkownikami Fitbit, można ją znaleźć kajakiem w Oceanie Atlantyckim lub jeździe na rowerze po Karolinie Północnej.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.