Sztuczna choroba słodzika; nowa rasa choroby

choroba słodzika wywoływana przez człowieka; Nowa rasa choroby
autor: S. D. Wells

(NaturalNews) Wykształcona przez człowieka chorobę słodzącą (ASD) przechodzi w całej Ameryce, wpływając na dziesiątki niezliczonych konsumentów, a także telefony z Western Medicine nazywa to, jak to naprawdę jest, aby lekarze mogą przepisać kosztowne farmaceutyki, a także skonfigurować Wizyty „sprawdzaj” w zakresie zgodności z tygodniami.

Nazwij to powtarzającymi się bólem głowy, nie do zniesienia migreny, depresją, lękiem, bólem masy mięśni, płomieniami stawów, brzęczącymi lub dzwoniącymi w uszach, przewlekłym zmęczeniem, fibromialgią, zespołem jelita drażliwego (IBS), chorobą krocza, zapaleniem, nawet refluksem kwasu TELEFONAL NOBAM ASD, albo jednostka może przestać konsumować syntetyczne słodziki, a także nie rutynować o wiele więcej wizyt lekarzy.

Objawy ASD mogą modyfikować z dnia na dzień, w zależności od tego, ile chemicznego słodzika spożywasz, a także które z nich. Niektóre kombinacje są szczególnie toksyczne. Konsumenci mogą przejść od migrenowego bólu głowy do wymiotów lub od problemów z wizją do rozstrojonego żołądka. Wiele osób doświadcza centralnych zaburzeń systemu niespokojnego, skurczu, niespokojnych drgań, a także nienormalnych odruchów.

Wszystko zaczęło się, gdy Ronald Reagan objął urząd w 1980 roku. Niezwłocznie zakończył szefa FDA, w ramach Donalda Rumsfelda (wówczas CEO Searle Pharmaceutical), a także zatrudnił dr Arthura Hulla Hayesa, Jr. Upoważniony aspartam. Była to dekada szaleństwa planu dietetycznego, a także Rumsfeld, a także jego składniki zarobiono mnóstwo pieniędzy od sztucznego słodzika, który był zakazany przez dziesięciolecia z powodu wyników testów laboratoryjnych, które udowadniają, że było rakotwórcze. Dokładny sam proces zatwierdzenia przez FDA dostarczył metodę sachalozy w 1991 r., A także sorbitolu w 2003 r.

Zespół Wojny Zatoki Perskiej ogólnie ASD

To nie przypadek, że fala sytuacji fibromialgii uderzyła w wojska amerykańskie podczas wojny w Zatoce Perskiej. Badania ujawniły, że picie napojów gazowanych dietetycznych w 120 stopni ciepły powoduje poważne konsekwencje zdrowia i odnowy biologicznej. Został sprytnie napisany pod parasolem „Zespół Wojny Zatoki Perskiej”, jednak te same problemy mają miejsce dla żołnierzy w Iraku, a także w Afganistanie.

To również nie przypadek, że 4 z 5 sytuacji fibromialgia wpływają na kobiety, które są o wiele bardziej skłonne do jedzenia produktów spożywczych, a także przyjmują napoje planu diety niż mężczyźni. Prawie cała guma do żucia, a także mięty oddechowe są pełne sztucznych słodzików.

Kolejne stwierdzenie, że „nie ma wystarczającej słodyczy wykonanego przez człowieka w żadnym rodzaju pewnym produkcie, aby spowodować problemy zdrowotne i dobrego samopoczucia”, jest kłamstwem, szczególnie teraz, że w 2011 r. W ponad 25% całej żywności, picia, gumy jako gumy jako gumy jako gumy jako gumy jako gumy jako gumy jako gumy Jako dostępne cukierki. Ten skumulowany wpływ wywołał ASD, a także dzięki bitowi Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka lub braku wytycznych środków chemicznych w żywności, wkrótce nie zniknie.

Nie ma leku na receptę, podobnie jak nigdy nie będzie go, który leczy problemy, które tworzą słodziki wykonane przez człowieka. W rzeczywistości ponad 70 procent zgłaszanych sytuacji fibromialgii, przewlekłej depresji, IBS, a także refluksu kwasowego są wywoływane przez spożywanie środków chemicznych, które zostały zatwierdzone przez FDA do spożycia.

Rak może być odległym, długoterminowym wynikiem spożywania chemikaliów, jednak ASD jest krótkoterminową konsekwencją, a także jest wyjątkowo poważny. Jeśli szukasz leków na receptę, aby naprawić te „przewlekłe dolegliwości”, doświadczysz nawet o wiele więcej wpływów z leków na receptę, a także być może gorszych niż już.

Wspaniałą wiadomością jest to, że lekarstwo na chorobę słodzącą wywołaną przez człowieka jest absolutnie bezpłatne, Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a także nie obejmuje lekarza, braku świadczenia ubezpieczenia zdrowotnego i odnowy biologicznej, a także ma zerowe skutki uboczne. Właśnie tutaj jest lekarstwo na ASD: wyrzuć bezpłatną gumę cukru, a także cukierki, a także niszczą wszystkie potrawy, a także AC Milan Koszulka napoje, które są zidentyfikowane „lekkie”, a także „zero”. Sprawdziłem etykiety na wszystkim, abyś mógł odfiltrować wszystkie sztuczne słodziki ze swoich produktów, w tym aspartam, sukralozę, sorbitol, acesulfame-k, kwas asparaginowy, a także sacharynę.

Jako na przemian do zatrucia się, spróbuj ksylitolu lub stewii w kupowaniu kalorii lub po prostu zjedz o wiele więcej ekologicznych warzyw! Jeśli problemy utrzymują się, weź listę wszystkiego, co zjadłeś w tym tygodniu do swojego naturopaty lub dietetyka w celu analizy. Pamiętaj, że jeśli zachorujesz się od spleśnionego chleba, nie szukaj leków na receptę, aby cię zaradzić, po prostu przestań jeść spleśniały chleb.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.