Brzuch pszenicy oraz przekąski w samolocie

Witam z nieba powyżej!

Nie, nie jestem w niebie (życzę powodzenia, ale kiedyś dostanę), jednak lecę do Kalifornii. Jestem na Florydzie od 23., a także jestem naprawdę przygotowany na powrót!
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 3
Maraton Training Video Diary – Dzień 3. Running Journal Inspekcja z Run Eat Powtórzenie

Więcej filmów

0 sekund 51 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 4
01:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
00:51

Wczoraj Ben był chory, więc poszedłem kupować z jego mamą do Walmart (nie mów moim tatom). Na serio. Tak, to właśnie robimy dla zabawy tutaj.

Czy mogę podać trochę „Bravo!” Świętego Mikołaja za niewielki wysiłek, aby zmotywować kobiety o zdrowym projekcie funkcji za pomocą tej zabawki. Nadal mam z tym problemy z „mamusią” w imieniu, jednak jest to mały krok.

Ostatnia noc była chińska-moja preferowana po tajlandzkim jedzeniu. Przez cały czas byłem szczęśliwym kamperem.

Następnie udaliśmy się do Jona, a także cieszyliśmy się napojem lub dwa.

Moja rozmowa telefoniczna do dostania się dziś rano miała 5 rano, aby złapać lot 8 rano z Sarasoty. Nie byłem głodny, ale wcześnie spakowałem filiżankę białek do jedzenia później. Naprawdę wymagam powrotu do czystego jedzenia po 2 tygodniach codziennych smakołyków, a także cukru cukrowego.

Terminal lotniczy Sarasota był martwy, dostałem jaja z bezpieczeństwem, a także w mgnieniu oka. Dziękuję Ci bardzo.

Mój lot do Atlanty był szybki i senny. Poza tym, że skłamałem, kiedy stwierdziłem, że wczoraj DD był moim ostatnim przez długi czas… Miałem czas, aby zrobić dużą mrożoną kawę z Skim przed wejściem na drugą rundę.

Podobnie złapałem sałatkę na później, a także mam węże w samolocie! Mam na myśli przekąski… zarówno migdały, jak i żurawina.

Ten lot z Atlanty do LAX jest na bardzo wielkim samolocie! Kiedy byłem Chelsea FC Koszulka młodym, moja mama zabrała moje rodzeństwo, a także ja do Waszyngtonu, a także Nowego Jorku kilka razy. Pamiętam, że samoloty są znaczące, takie jak to – z 2 przejściami. Racing Club de Avellaneda Koszulka Minęło dużo czasu, odkąd latałem w samolocie tak ogromnym, jak i latam stosunkowo często!

Ponieważ były to wakacje, a także wszystko, co przyniosłem wiele materiałów do czytania, aby cieszyć się przy basenie. W zeszłym tygodniu sprawdziłem „pszenicę” po tym, jak kilka osób mi to zasugerowało.

Brzuch pszenicy jest pisany przez lekarza, który leczył ponad 2000 pacjentów z jego teorią, że pszenica sprawia, że ​​są chorzy/cukrzycy/nadwaga/inny. Dr Davis oświadcza, że ​​pozbycie się pszenicy z diet niektórych ludzi może pomóc w pozbyciu się problemów zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także problemów z wagą. Moja pierwsza reakcja na to brzmi: „Bez SHT, odrzucenie się znaczącej części żywności, którą obecnie jesz, oznacza, że ​​schudniesz. Ohyda.”

Ale rekomenduje wiele studiów podczas dokonywania swojej sytuacji, więc sprawdziłem to z otwartym umysłem. Wiele skomponował o ludziach z celiakią i cukrzycą, jednak uważa, że ​​pozbycie się pszenicy jest świetne dla innych grup ludzi. Wchodziłem na pokład, dopóki nie zaczął mówić więcej, a więcej o tym, że jest to metoda schudnięcia (myślę o pozbyciu się pszenicy równej całej grupie żywności, która nie jest umiarem). Jak również mówi: „Nie jedz pszenicy, jednak nie jedz pszenicy bez pszenicy”, co ostatecznie jest usuwane, ma na myśli jeść mięso, warzywa, a także niski węglowodan.

Ogólnie: wierzyłem, że fascynujące było więcej odkrycia dokładnie o tym, jak chleb pszenny zwiększa cukier we krwi niż biały cukier. Wierzę, że powinieneś iść tylko „albo nic” z czymś takim jak ten, gdy masz uzasadnioną alergię, jednak mój holistyczny dietetyk ma teorie na temat pszenicy i tarczycy, więc będę badać przyczynę. Stwierdziła, że ​​pszenica wpływająca na tarczycę nie jest czymś, co można przetestować jak alergia pszenicy, jednak pokazuje się z innymi objawami. Ta książka nie rekompensuje niczego dotyczącego związku między tarczycą a pszenicą.

Jestem sceptykiem, jednak będę badać / przeprowadzać próbę, a także błąd, aby dowiedzieć się, co dla mnie działa. Znacząco ograniczyłem produkty sojowe (na końcu mojego holistycznego dietetyka), a także zdecydowanie odczuwam różnicę na moim poziomie energii! Wszyscy jesteśmy różni, proszę, zadbaj o swoje ciało, a także swoje potrzeby w dowolnej metodzie dla Ciebie.

Pytanie: Co zrobiłeś w ten weekend?

Jaki jest twój preferowany rodzaj wyjęcia?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

ĆwierkaćSzpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Bieganie z końcówkami maski, jak widać na Dr. Oz

Bieganie z końcówkami maski, jak widać na Dr. Oz

Zajmij się Maską dla biegaczy Wskazówki dotyczące Dr. Oz Show 2021. Bieganie z zasadami maski z Run Eat Repread.

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

Co jeść przed bieganiem, a także kiedy zjeść. 15 Szybkie koncepcje przekąsek przed nowymi biegaczami, a także trening dla półmaratonu

Powody, dla których ludzie biegają vs. powody, dla których biegam

Powody, dla których ludzie biegają vs. powody, Celta de Vigo Koszulka dla których biegam

Zabawne memy z biegiem, dlaczego ludzie biegają. Uruchom aktualizację szkolenia Disneya. Prowadzenie przypomnień o sąsiedztwie i

Czy możesz jeść pączki i być zdrowe?

Czy możesz jeść pączki i być zdrowe?

Losowo zatrzymałem się wczoraj w sklepie z pączkami podczas załatwiania spraw. Niedawno chciałem zdobyć pączki

Dokładnie jak zatrzymać złe nawyki – 126

Dokładnie jak zatrzymać złe nawyki – 126

Technika zatrzymania się nad jedzeniem, obijaniem jedzenia lub jeszcze jednego złego nawyku. Najlepsza intuicyjna wskazówka do jedzenia, aby pomóc Ci porzucić plan diety

Bieganie jest najlepszą metodą schudnięcia, ale …

Bieganie jest najlepszą metodą schudnięcia, ale …

Dokładnie jak schudnąć, a także cieszyć się podróżą. Wskazówki dotyczące utraty wagi z bieganiem. Dokładnie jak cieszyć się bieganiem, a także poczuć goo

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.