Gorące tematy – dlaczego blogerzy robią sponsorowane posty?

Hej i zachwycona środa!

Na zawsze walczyłem z niewielkim przeziębieniem. To nie jest źle, ale jestem Moco-le-le-Le jak Whoa. (Mocos = boogers po hiszpańsku.)
Moje najbardziej aktualne filmy

Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
A oto nowy film z szybkim podsumowaniem 3 podcastów, których słuchałem wczoraj.
Podcasty podsumowane:

The Drama Club – odcinek kwietnia 2018 r. O Monice Lewinsky i odcinku z lipca 2018 r. O Conan O’Brien i Duchess of York Fergie. interesujące rzeczy!

The Morning Toast Podcast – Dzisiejszy odcinek o gorących tematach, w tym E! Ogłoszenie wiadomości, że program zostanie całkowicie anulowany (The Times został ostatnio nieco zmieniony, ale teraz to koniec).

Juicy Scoop z Heather McDonald – wywiad z kapitanem Sandy z góry na Morzu Śródziemnym

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Następnie
4 -minutowy trening dolnej części ciała dla biegaczy
04:49

Relacja na żywo
00:00
08:21
07:26

Więc wyruszyłem w normalny bieg Tensday i poszło dobrze, biorąc pod uwagę, że jestem Snootmobile. Niesamowicie fajna, ponura pogoda jest najlepsza do biegania, więc miałem dla mnie to.

Potem wróciłem do domu i próbowałem jeść płatki podczas gotowania jaj i tak się stało. Gwizd. BS

Ostatniej nocy zrobiłem ryż kalafiorowy, który był niesamowity. Czy podoba ci się to, jak zrobiłem fałszywy ryż i podawałem go z chlebem z serem czosnkowym? „Bo tak.

Dobra.

Porozmawiajmy na gorący temat dnia… sponsorowane posty

W dzisiejszych czasach blogerzy robią o wiele bardziej sponsorowane posty. Niektórzy ludzie się nie obchodzi, ale niektórzy naprawdę to naprawdę dbają. Więc chciałem się tym zająć.

W ciągu dnia (pięć lat temu), kiedy ja, i wielu moich kumpli zaczęło blogować, było to po prostu dla gównianych i chichotów. Nikt nie spodziewał się, że zmieni się w pełnoetatową pracę lub główny nurt radości i informacji (informacyjno -rozrywkowy).

Nazwij to „Właściwe miejsce idealne czas”, nazwij to szczęście, nazwij to „randkami online dla przyjaciół”… ale z jakiegokolwiek powodu wybuchło wiele blogów! W ciągu roku czytelnictwo gwałtownie wzrosło, a reklamodawcy chcieli skorzystać z tych wszystkich gałek ocznych sprawdzających blogi. Tak więc grupy reklamowe utworzyły i zorganizowały sposób, aby blogerzy otrzymali zapłatę za ciężką pracę. Niektóre grupy gwarantowały ustaloną stawkę w zależności od tego, jak wielu czytelników miałeś (przykład: dostajesz 0,16 USD za każdego czytelnika każdego dnia). Nie miało znaczenia, czy ludzie kliknęli reklamy, dopóki miałeś czytelników, zarabiałeś trochę pieniędzy.

Cóż, ustalone stawki były niesamowite i pozwoliło wielu popularnym blogerom porzucić swoje prace w pełnym wymiarze godzin. (Nie byłem w tej grupie, kiedy wiele z nich dokonało zmiany około trzy lata temu, ale potem upadło.)

Niestety grupy reklamowe nadmiernie się rozszerzyły. Tak więc reklamy paska boczne powoli zmniejszały się. Ponadto przemysł zaczął Sevilla FC Koszulka się zmieniać. Reklamodawcy widzieli, że woleli nieco bardziej bezpośrednio celować w swoją kluczową publiczność.

I tam pojawiły się sponsorowane artykuły.

(Źródło)

Grupy AD nie mogły utrzymać obiecanych stawek. Ale reklamodawcy zaczęli Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka kontaktować się z blogerami z lepszymi możliwościami Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wypróbowania, przeglądu i udostępniania produktów odpowiednich dla ich czytelników (zamiast ogólnych reklam).

Z punktu widzenia blogera jest to nowa, ale potencjalnie pozytywna część pracy. Ponadto, w tym momencie, jeśli twoja wypłata zostanie zmniejszona o połowę, ale masz możliwość podjęcia nowego projektu, aby zachować tę samą wynagrodzenie – prawdopodobnie spróbujesz. Ponieważ blogowanie na życie jest nieco nową ścieżką zawodową, której musimy się nauczyć w miarę upływu czasu.

Z punktu widzenia czytelnika – możesz zobaczyć, jak ktoś inny spróbuje jedzenia, stanika sportowego, wyścigu, skali, grzebień CAT… zanim będziesz musiał na to wydać pieniądze. Ale może wydawać się umieszczenie produktu, więc rozumiem, że może to być denerwujące. (Mimo że blogerzy muszą powiedzieć „sponsorowany post”, a wszystkie te kanapki metra na największym przegranym nie mają nuty „umieszczenie produktu” na dole ekranu).

Mam wielu kumpli, którzy blogują jako swoją pracę na pełny etat. Mają ponad milion trafień miesięcznie, wykonując niezależne prace, regularnie odpowiadają firmom PR i czytelnikom e -maili oraz próbują podzielić się swoją historią/opiniami/poradami, aby pomóc czytelnikom. To nie jest nauka rakietowa. Nie wyleczamy raka (chyba że raka jest wyleczona przez kreskówki Natalie Dee, w którym to przypadku absolutnie leczę raka i nie ma za co). Ale zajmuje to dużo czasu i wysiłku i pochodzi z dobrego miejsca.

W rzeczywistości wiele firm kontaktuje się z produktami, wycieczkami, książkami itp. Każdego dnia. Odrzucam 83% z nich. Ale jeśli coś wydaje się dla mnie istotne i/lub ty rozważę to i potencjalnie zrobię post.

Na razie wygląda na to, że artykuły sponsorowane będą kontynuowane w bloglandii. Na szczęście wszystkie te artykuły są oznaczone, dzięki czemu można je pominąć, jeśli jest to nieistotne lub nudne. Chciałem po prostu podzielić się, gdzie / dlaczego dzieje się tak w obecnie i mnóstwu blogów życia / mody / gotowania / gotowania.

Chcę zobowiązać się, że będę nadal oznaczać wszystkie moje artykuły na dole w stosownych przypadkach. Rozumiem, jeśli pomijasz articlES, które nie są dla Ciebie istotne. I postaram się je rozwinąć, aby uzyskać dobrą dawkę biegów i arbuza między sponsorowanymi rzeczami.

Pytanie: Jaka jest najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek wylałeś?

Myśli na temat całego sponsorowanego postu?

Oświadczenie: Ten post jest sponsorowany przez moje cholerne ja. Poczuj się bezpłatnie, jeśli chcesz, ale zachowajmy to produktywna, dorosła rozmowa.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.